Oryginalny Sprzedawca wystartował!

Data: 05.08.2013
W1siziisijiwmtmvmdkvmdmvmtzfmdzfmjvfmjg5x29yewdpbmfsbnlfc3byemvkyxdjyv8zlmpwzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Dzisiaj rusza Program Oryginalny Sprzedawca, mający na celu promowanie uczciwego handlu i gratyfikowanie uczciwych sprzedawców.

Chcemy, aby firmy i osoby, które zajmują się sprzedażą oryginalnych, atestowanych i spełniających normy jakościowe produktów zostały nagrodzone i zauważone. Statystki są zatrważające : 43% osób kupiło kiedyś podróbę. Aż 70% z nich kupiło ją nieświadomie, myśląc, że otrzymuje towar oryginalny.

Nasza inicjatywa służy zarówno konsumentom, jak i sprzedawcom. Dzięki informacji, że sprzedawca jest „Oryginalny Sprzedawcą”, klienci będą mieli pewność, iż kupowany przez nich towar jest oryginalny. Dotyczy to zwłaszcza produktów, których weryfikacja przez osobę niedoświadczoną jest bardzo trudna – markowych okularów, perfum, kosmetyków itp.

„Oryginalny Sprzedawca” jest znakiem, dzięki któremu konsumenci będą mogli odróżnić sprzedawcę, który oferuje towar oryginalny i wysokiej jakości od zwykłego handlarza podróbami.

O weryfikację jakości zadbają nasi eksperci. Dzięki ich wnikliwym badaniom i fachowej ekspertyzie będziemy mogli zdecydować, do kogo trafi certyfikat „Oryginalny Sprzedawca”, którą będzie można umieścić na swojej stronie internetowej, w swoim sklepie, jako informację dla klienta: tu sprzedajemy produkty oryginalne, wysokiej jakości. Tu się handluje uczciwie.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej kampanii uda się ukrócić proceder handlu podróbkami.

Jak przystąpić do naszego programu? Szczegóły tutaj: www.oryginalnysprzedawca.pl

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę