Podrabiali bilety na mecz Polska-Niemcy i nie tylko! Uwaga!

Data: 04.09.2015
W1siziisijiwmtuvmdkvmdqvmtffntrfndrfnje1x2jilnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Przestrzegamy przed fałszywymi biletami na dzisiejszy mecz Polska-Niemcy we Frankfurcie! Każdy, kto nabył bilety od prywatnego sprzedawcy drogą internetową - powinien sprawdzić ich autentyczność.

Okazało się, że oszuści z Żor, którzy produkowali fałszywe bilety na koncert zespołu Linkin Park, działali na większą skalę. 29-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna postanowili wzbogacić się produkując fałszywe bilety i oferując je w zaniżonej cenie na portalach aukcyjnych. Zostali zatrzymani pod koniec sierpnia, podczas próby sfinalizowania sprzedaży fałszywych biletów. Śledztwo ujawniło, że koncert zespołu Linkin Park, który odbył się 25.08.2015 roku w Rybniku nie był jedynym wydarzeniem, na którym oszuści chcieli zyskać. Podczas przeszukania mieszkania oskarżonych - policjanci znaleźli 40 fałszywych biletów, z czego połowa to bilety na mający się odbyć 4 września br - mecz eliminacyjny Euro 2016 Polska-Niemcy.

Oryginał a podróbka:
Na pierwszy rzut oka podróbka nie różni się od oryginału, nadruk na awersie jest identyczny, jednak fałszywki zadrukowane są wyłącznie z jednej strony! Choć cena biletu to 149€ - oszuści sprzedawali je za połowę.

2d2e4f7f-28ef-4b40-bb85-c7260620d0e3 (1).jpg

Krętaczom postawiono już zarzuty, jednak liczba pokrzywdzonych nie jest znana. Policja prosi, by każdy oszukany zgłosił się osobiście na Komendzie Miejskiej Policji w Żorach lub telefonicznie pod numery: 32 47 88 200 oraz 32 47 88 271.

Źródła:
Dziennikzachodni.pl
www.gryftravel.pl
Radio90.pl

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę