Młody jęczmień – uważajcie na oszustów!

Data: 30.04.2015
W1siziisijiwmtuvmdqvmzavmtffmjdfmzbfnti4x2plzs5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

O młodym jęczmieniu ostatnimi czasy zrobiło się bardzo głośno. Nic dziwnego, gdyż jako suplement jest źródłem wielu witamin, aminokwasów oraz chlorofilu, który działa odkwaszająco na organizm.

Co więcej, podobno poprawia wygląd skóry, obniża cholesterol, zapobiega nowotworom, reguluje procesy trawienne, a dzięki zawartości błonnika wspomaga odchudzanie. Nie zastąpi jednak odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

Decydując się na zakup młodego jęczmienia, róbmy to z głową, bo niektóre oferty sprzedaży są po prostu nieuczciwe. Nie dajmy się zwieść zmyślonym „historiom z życia wziętym”, jak to miało miejsce w przypadku serwisu jeczmien-mlody.pl, który zamiast jęczmienia przysyła błonnik. Z kolei żywo "udzielająca się" na stronie pani dietetyk jest kimś, kto w rzeczywistości nie istnieje. Zdjęcia osób są pobrane z banku zdjęć – można to łatwo sprawdzić za pomocą Google grafiki.

Sans titre 3.png

Sans titre 4.png

(Chiński bank zdjęć)

Wchodząc na stronę i chcąc ją opuścić, za każdym razem zatrzymuje nas „wyjątkowa” okazja. Taki nachalny sposób zatrzymywania klienta powinien dać nam do myślenia. Poza tym młody jęczmień nie jest tanim produktem raczej, a na stronie nie ma nawet elementarnej informacji o ilości jęczmienia w jednym opakowaniu.

Sans titre 1.png

W zakładce Kontakt można znaleźć jedynie adres e-mail i numer telefonu. Nie ma adresu firmy ani informacji o tym, ile zapłacimy za rozmowę telefoniczną.

Sans titre 2.png

Niestety, robiąc zakupy „na szybko” można wpaść w pułapkę nieuczciwego sprzedawcy, gdyż kolorowa i radosna oprawa serwisu skutecznie mydli oczy nieświadomym klientom. Radzimy jednak, aby kupować za pośrednictwem sprawdzonych i polecanych stron internetowych bądź w dobrych, stacjonarnych sklepach zielarskich. Przed serwisem jeczmien-mlody.pl ostrzegamy!

Źródła:
1. www.dziennikzachodni.pl
2. www.jeczmien-mlody.pl

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę