Konduktor przewoził podróbki w podłodze pociągu!

Data: 27.02.2014
W1siziisijiwmtqvmdivmjcvmtzfmjnfntdfndq2x3oucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Podrobione zegarki światowych marek miały trafić w ręce klientów. Najpierw czekała je jednak podróż w skrytce pod wycieraczką pociągu. Przemytnik przejechał się na tym pomyśle.

Funkcjonariusze Służby Celnej i Straży Granicznej z Terespola udaremnili próbę przemytu do Polski 82. podrabianych zegarków ukrytych w pociągu relacji Moskwa –Warszawa. Zegarki, opatrzone logo znanych światowych producentów, schowane były w podłodze korytarza międzynarodowego pociągu Polonez. Skrytka znajdowała się pod wycieraczką, która przytwierdzona była do metalowej ramy podłogi.

igmage.php.jpg

image.php.jpg

image1.php.jpg
(źródło: www.bialapodlaska.uc.gov.pl)

Mundurowi podejrzewają o próbę przemytu jednego z konduktorów. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa skarbowego, ale nie przyznał się do winy. Cena jednego oryginalnego zegarka marek, których znaki widnieją na znalezionym przez celników towarze, może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Porównanie szczegółów z cechami oryginalnych produktów pozwoliło uznać, że są to zwykłe podróbki, a znaki firmowe umieszczono na nich z naruszeniem praw własności intelektualnej. Dochodzenie w sprawie prowadzi Urząd Celny w Białej Podlaskiej.

Źródło: www.bialapodlaska.uc.gov.pl

Skomentuj

MIetek
prawie 6 lat

Amiega Planet Ocean za jakieś 12000PLN, wartość rynkowa podróbki 500zł. Widać też Hublota, ten w oryginale moze kosztować nawet 30tys

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę