Zostałeś nabity w butelkę przez Markowystyl.pl? Zgłoś to!

Data: 21.11.2014
W1siziisijiwmtqvmtevmjevmjbfndffmjrfmzg2x21zlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Ostatnio głośno zrobiło się w związku z działalnością sklepu internetowego markowystyl.pl. Okazało się, że twórcy serwisu poszli w ślady właścicieli słynnego Retrobuta.

Sklep oferował "markowe" towary, m.in. takich firm jak Giorgio Armani czy Tommy Hilfiger, "sprzedawcy" chętnie zebrali zamówienia i przyjęli wpłaty na konto, przy czym ubrań nie mieli zamiaru nikomu wysyłać (ba! okazało się, że nawet nie posiadali asortymentu!). Siedzibą "firmy" był zwykły blok mieszkalny.

Markowystyl.pl
przez 3 tygodnie działalności zdążył okantować wiele osób, 7. listopada br., czyli w dniu zatrzymania jego właścicieli - dwóch mężczyzn z Krakowa w wieku 25. i 23. lat - na kontach odnotowano 400 tysięcy złotych obrotu. Banki, na wniosek policji, zablokowały już 175 tysięcy złotych na poczet ewentualnych zadośćuczynień dla poszkodowanych.

z16891301Q,Markowy-styl-zrzut-strony.jpg
(źródło: www.markowystyl.pl)

Poszkodowani klienci wymieniają się między sobą radami i opiniami na profilu "MarkowyStyl.pl - UWAGA Oszuści" w serwisie Facebook. Ofiary namawiają pozostałych oszukanych do zgłaszania sprawy na komisariaty policji.

Bez tytułu.jpg
(źródlo: www.facebook.com)

Allekicz.pl po raz kolejny apeluje o rozważne wybieranie sklepów internetowych. Bądźcie czujni i korzystajcie wyłącznie z ofert sprawdzonych serwisów i dobrych, stacjonarnych sklepów.


Źródła:
www.wp.pl
www.facebook.com

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę