Uwaga na Sklep-Elektro24.pl!

Data: 12.08.2015
W1siziisijiwmtuvmdgvmtivmtffmdbfndzfmtg3x2fyx0tvcglhlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Przestrzegamy przed kolejną grupą internetowych oszustów, którzy podszywając się pod rzeszowski sklep elektroniczny Elektronika wyłudzali pieniądze od internautów.

Oszuści podszywający się pod rzeszowskich sprzedawców oferowali klientom sprzęt elektroniczny – konsole, tablety, telefony, komputery, karty pamięci w bardzo atrakcyjnych cenach. Strona internetowa wyimaginowanego sklepu nie budziła żadnych podejrzeń. Wszystko dopracowane było w najmniejszych szczegółach i najprawdopodobniej oszustwo jeszcze długo nie wyszłoby na jaw, gdyby nie telefon oszukanego klienta do właściciela sklepu, pod który podszywali się naciągacze.

Otóż na stronie www.sklep-elektro24.pl podane były dane rzeczywiście istniejącego sklepu, prowadzonego przez p. Grzegorza Kuszareckiego. Niezadowolony klient zadzwonił w sprawie zamówionego telefonu, ponieważ pieniądze w kwocie 1300zł wpłacił na konto firmy - nie w Rzeszowie, lecz w Szczecinie, a na przesyłkę czekał już ponad tydzień. Jak się okazało, właściciel sklepu Elektronika nie prowadzi sprzedaży internetowej, ani nie ma w asortymencie przedmiotu, który zamówił oszukany klient.

Na oficjalnej stronie rzeszowskiego sklepu www.i-elektornika.eu oraz na Facebooku zostało zamieszczone ostrzeżenie przed podszywającymi się pod Elektronikę oszustami.

str.png

Obecnie strona internetowa www.sklep-elektro24.pl nie działa.

Źródła:
rzeszow-news.pl
sklep-elektro24.pl
i-elektronika.eu

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę