Chińczycy już sprzedają podróbki Apple Watcha!

Data: 24.03.2015
W1siziisijiwmtuvmdmvmjqvmtffmjbfmzffmzrfyxbwlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Apple Watch do sprzedaży ma trafić dopiero 24 kwietnia, ale chińskie portale aukcyjne już oferują jego podróbki.

applewatch_taobao.png

Do wyboru, do koloru. Ceny gadżetów są różne – przykładowo od 498 Juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje nieco ponad 300zł. Realna cena takiego zegarka waha się od 350$ do 10 tys. $. Różnica jest więc diametralna.

Przykładowe modele Apple Watch:
apple.png

Apple Watch to w skrócie inteligentny zegarek, który został zaprojektowany we wrześniu ubiegłego roku. Kluczową funkcją tego gadżetu z dotykowym ekranem jest m.in. siri, czyli asystent głosowy oraz czujnik do pomiaru pracy serca - coś dla osób uprawiających sport (to właśnie z myślą o nich powstał Apple Watch). Łatwo się domyślić, że chińskie podróbki takich opcji mieć nie będą.

Co więcej, urządzenie ma być kompatybilne z najnowszymi modelami iPhone (Iphone 6, Iphone 6 plus, Iphone 5, Iphone 5s, Iphone 5c). Produkt ten prawdopodobnie nie będzie dostępny w Polsce.

applewatch.png

Aby się nie naciąć - najlepiej śledzić oryginalną stronę Apple, a nie szukać okazji na chińskich portalach aukcyjnych, bo za taką cenę na pewno zostaniemy nabici w butelkę. Nie ma się co łudzić - inteligentny zegarek Apple to produkt na tyle innowacyjny, że jego cena nieprędko (o ile w ogóle) spadnie w dół.


Źródła:
1. www.taobao.com
2. www.apple.com
3. www.youtube.com

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę