W Białej Podlaskiej zatrzymano handlarza podróbkami!

Data: 05.02.2014
W1siziisijiwmtqvmdivmduvmtnfmjvfmjlfnzq4x3plzy5qcgcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Mieszkaniec Białej Podlaskiej handlował podróbkami od grudnia 2011r. Miał stoisko w jednym z centrów handlowych. Produkty sprzedawał też przez Internet.

Funkcjonariusze zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą ustalili, że w okresie od grudnia 2011r. do lutego 2014r. - 41-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w ramach prowadzonej działalności gospodarczej - wprowadzał do obrotu za pośrednictwem portali internetowych oraz stoiska w jednym z centrów handlowych towary oznaczone podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm. Mężczyzna handlował przede wszystkim zegarkami, galanterią skórzaną oraz bielizną.

21271117115267.jpg
(źródło: www.lubelska.policja.gov.pl)

Przedmioty zostały zabezpieczone przez policjantów. Sprzedawca podróbek usłyszał zarzuty wprowadzania do obiegu artykułów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi - z czego uczynił sobie stałe źródło dochodu - przyznał się do popełnienia przestępstwa oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem. Na poczet przyszłych kar i środków karnych policjanci zabezpieczyli od sprawcy pieniądze w kwocie 2. tysięcy zł.

Źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Skomentuj

Program oryginalny sprzedawca

Cenimy uczciwych sprzedawców, dlatego też postanowiliśmy im pomóc

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę