Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Airmaxsklep.com, czyli kolejny chiński portal z podróbkami!

Data: 30.04.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmdqvmzavmtjfmdlfmtrfotywx0fnry5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Następny odcinek z cyklu: internetowy sklep - atrapa z podróbkami.

Zacznijmy od regulaminu. Żeby się do niego dostać należy wejść w zakładkę mapa strony, następnie zjechać niemal na sam dół i kliknąć w warunki korzystania. Przed nami odsłoni się niezwykle czytelny regulamin.

1regam.png
(źródło: www.airmaxsklep.com)

Zasadniczo wszystko jest chronione przez Chiny i... nie da się tego czytać – zdania są przepuszczone przez translator, nieskładne, chaotyczne, z angielskimi wstawkami - litery mienią się w oczach, tragedia.

Kontakt jest (prawie) zachęcający. Ważne, że sprzedający są bardzo "grad" mogąc usłyszeć sugestie o produktach, problemach usług "lub po prostu":

2am.png
(źródło: www.airmaxsklep.com)

Po prostu robi się coraz śmieszniej. Ale przecież interesują nas buty - zajrzyjmy zatem do zakładki All Products, czyli Wszystkie Produkty - tutaj na bogato: wszystkie możliwe modele, kolorystki, rozmiary, a jakie piękne opisy:

3am.png
(źródło: www.airmaxsklep.com)

Oczywiście wszystkie buty są w świetnych, okazyjnych cenach - właściwie nie ma na stronie żadnego egzemplarza, pod którym nie znajdowałby się czerwony napis informujący nas, że oszczędzamy ponad 50%.

Zakładki takie jak: Dostawa i opłaty czy Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji dostępne są wyłącznie w języku angielskim. Okazuje się jednak, że „wystrój” strony nie zniechęca potencjalnych kupujących - sporo osób, co widać choćby po opiniach w sieci decyduje się skorzystać z oferty airmaxsklep.com.

kom00.png

kom0.png

amfr1.png
(źródło: www.skapiec.pl/cat/2560,0,2199,1-airmaxsklep.html)

Zdecydowanie przeważają komentarze o wydźwięku negatywnym, przykłady poniżej:

amfr3.png

amfr4.png
(źródło: www.skapiec.pl/cat/2560,0,2199,1-airmaxsklep.html)

I jeszcze jeden komentarz internauty: UWAGA, LUDZIE UWAGA! Otóż ta strona to jeden wielki fake. Ci, którzy nie zdążyli jeszcze zamówić butów, mogą odetchnąć z ulgą, Ci którzy jednak je zamówili mogą jedynie spróbować jakoś to cofnąć. Buty oczywiście do was przyjdą. Podróby jak sam sku*****n. U mnie na szczęście okazało się, że przelew nie poszedł, ale kolega zamówił, przyszły i.. Szkoda gadać. Śmierdzą klejem, z 50 metrów widać, że podróby. W Chinach można kupić je chyba za plastikowy pierścionek. Ci, którzy piszą, że buty są okej i takie tam prawdopodobnie są pracownikami tego sklepu i wciskają wam kit! Nie kupujcie, bo będziecie mieli najdroższe i najgorsze podróby w swoim życiu. PS: Koledze przyszła paczka od normalnego listonosza (więc i na tym zarabiają, bo kurier miał być) i buty zupełnie innej kolorystyki, niż zamawiał.

Powyższe opinie klientów plus charakterystyczne motywy fejkowych serwisów, w tym przypadku – m.in. kiepska grafika, nieczytelny regulamin, błędy językowe, podejrzanie niska cena butów czy przesadna mnogość modeli pozwalają wyciągnąć jeden wniosek – lepiej omijać ten serwis z daleka. Przestrzegamy!

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę