Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Jak dorabiać? Żebrać i sprzedawać. Ostrzegamy przed działalnością Anny G.!

Data: 05.07.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmdcvmduvmtvfmthfmtvfmza5x3pnz2dnlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Przestrzegamy przed kolejnymi nieuczciwymi praktykami. Tym razem prezentujemy historię osoby wyjątkowo niemoralnej.

Według różnych informatorów działalność pani Anny trwa już, co najmniej 4 lata. Kobieta na portalach internetowych wystawiała ogłoszenia, w których przedstawiała się, jako osoba posiadająca chore dzieci, opuszczona przez męża, z niezapłaconymi rachunkami - w skrócie, jako osoba w ciężkiej sytuacji rodzinnej i finansowej. W sieci można znaleźć jednak kilka alternatywnych historii.

Bez tytułu.png
(źródło: www.kafeteria.pl)

Anna G., znana jest także jako Anna Z., anngam83 czy anngam8388. W serwisie Tablica.pl (obecnie OLX.pl) używała nazw, takich jak, m.in. Sylwia N. czy Ania G. Na portalu Kafeteria.pl korzystała natomiast z kilku różnych adresów e-mail oraz nicków, choćby „mamachlopcom”. W wielu miejscach ukazywały się jej różne wpisy:

kafmkom.png
(źródło: www.kafeteria.pl)

Znalazło się sporo osób dobrego serca i pomogło potrzebującej kobiecie, która co ciekawe posługiwała się, co najmniej trzema adresami. Podawała m.in. namiary na Sosnowiec, Będzin czy Czeladź.

Jak się jednak okazało pani Anna nie tylko chętnie przyjmowała podarunki od darczyńców, ale równie ochoczo prowadziła sprzedaż różnych towarów w Internecie, m.in. w grupach na Facebooku. Niestety jej zachowanie było dalekie od ideału. Według jednej z informatorek kobieta sprzedawała fikcyjne produkty, towaru jednak nie wysyłała lub dostarczała bezużyteczne przedmioty. W sieci można znaleźć sporo nieprzychylnych komentarzy pod jej adresem.

komfb.png
(źródło: www.facebook.pl)

Wygląda na to, że poziom wyrachowania i manipulacji jest w przypadku tej osoby naprawdę wysoki. Osób poszkodowanych jest więcej:

komgaz.png
(Źrodło: http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,118564148,,_.html?v=2)

Mamy zatem do czynienia z kolejnym rodzajem nieuczciwej praktyki. Tym razem jest to zachowanie niezwykle nieetyczne. Ostrzegamy przed działalnością tej kobiety. Pamiętajmy, by zawsze dokładnie sprawdzić dane osoby, której chcemy pomóc. Najważniejsze, aby nasza darowizna trafiła do naprawdę potrzebujących.

Osoby poszkodowane proszone są o kontakt w celu zgłoszenia grupowego pozwu na policji - adres e-mail: [email protected]

Skomentuj

basia
ponad 4 lat

Widze ze jest tu mój wpis na grupie .super ze sie za nich wzieli.moze uda nam sie wszystkim oszukanym odzyskac pieniazki i doprowadzic oszustke przed wymiar sprawiedliwości

to jest dopiero kicz
ponad 4 lat

Brawo trzymać tak dalej! Szkoda tylko, że mało ludzi wie o tym serwisie

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę