Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Jeremy-scott.pl - kolejny fake - ostrzegamy!

Data: 25.06.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmdyvmjuvmdlfmdhfmzvfmjm2x0ptq09uvedmlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Przestrzegamy przed kolejnym e-sklepem, wyglądającym jak klon serwisów z podróbami.

Komuś widocznie bardzo zależy na rozmnażaniu tego typu portali internetowych. Jeremy-scott.pl to już kolejny przypadek podejrzanego serwisu po, m.in. Obuwietanio.pl, Airmaxsklep.com czy Air-max.pl, oferującego nieświadomym klientom podróby butów.

Najważniejsze w przypadku zakupów w nieznanych e-sklepach jest sprawdzenie regulaminu. Dużo mówi siedziba firmy – w tym przypadku znowu jest to Hong Kong. Dokładnie:

jsc.png
(źródło: www. jeremy-scott.pl)

Przypomnijmy gdzie zlokalizowany jest sklep Air-max.pl:

poramp.png
(źródło:www.air-max.pl)

Zatem mamy pierwszy punkt wspólny między serwisami z podróbami - adres. Polecam skorzystać ze street view na Google maps, można tam zobaczyć siedzibę firmy – ekskluzywny wieżowiec, wyglądający kosmicznie.

Spójrzmy na kolejne elementy widoczne na stronie Jeremy-scott.pl – wtyczki społecznościowe i „certyfikaty”.

jss.png
(źródło: www. jeremy-scott.pl)

Znaczek 100% satysfakcji to wydmuszka, kolejny fejkowy emblemat bez pokrycia. Facebook? Nie istnieje - liczba „fanów” zmienia się w zależności od miejsca na stronie, w którym się znajdziemy. Połączenia z Twitterem, Pinterestem, Instagramem etc. nie ma. „Wysyłka na cały świat”? Chyba towaru sprowadzonego z całego świata, bo na pewno nie prosto z butiku Jeremiego Scotta. . Są za to niezwykle przychylne „komentarze klientów”.

bardofajne.png
(źródło: www. jeremy-scott.pl)

Większość z dostępnych na stronie komentarzy koncentruje się wokół dwóch wyrazów – „bardzo fajne”. Najbardziej krytyczny, aż trudno uwierzyć, że się taki znalazł to: „Transakcja przebiegła w miarę sprawnie”. Opinie na forach internetowych wyglądają już trochę inaczej:

wiz.png
(źródło: www.wizaz.pl/forum)

Tak, ceny są za niskie. W oryginalnych sklepach buty kosztują kilka stów więcej. Poza tym na stronie występują podejrzane lub nieistniejące oficjalnie modele. Oczywiście, ostrzegamy przed serwisem Jeremy-scott.pl, „bardzo fajne”, podrobione, żółte botki ze skrzydłami z Hong Kongu niech sobie kupują, jeśli mają ochotę - Chińczycy. Wasze pieniądze niech lepiej pofruną do pewnego źródła w zamian za dobry, oryginalny towar.

Skomentuj

missy
ponad 5 lat

zgadza się to oszuści!!!

xxx
prawie 5 lat

Ta strona okrada ludzi wnet bedzie likwidowana przez policje :)

Gerard
ponad 4 lat

No własnie zamówiłem miesiąc temu buty,do tej pory nie dotarły,a pieniądze wzięli.
Chyba padłem ofiarą oszustwa.

king kong
ponad 4 lat

zamówiłam u nich buty 6 maja do tej pory ie mem przesyłki!!1 w mailach przepraszali i że niby przesylka zagineła w transprcie i czy chce zwrot pieniedzy czy ponowne te same buty... chcę te same buty i niby wyslali i znowu czekam miesiac!!! penie trzeba bedzie isc i złożyć zawiadomienie

aga-k79
prawie 4 lat

W listopadzie 2015 zamowila buty byly przeprosiny bo niby paczka zaginela itd mamy styczeń ani butów ani kasy 😞 dzis zgłaszam na polije

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę