Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Kolejna Max atrapa, czyli MaxNike.pl. Uważajcie!

Data: 21.05.2015 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtuvmduvmjevmtrfmzzfmjlfmzuzx2dsbgwucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Serwis dostępny pod adresem www.maxnike.pl to kolejna śmiesznie wykonana atrapa oferująca podróbki butów firmy Nike w okazyjnych cenach.

Taniobutysklep.pl, TanieNikeairmax.pl, Nikeairmax9.pl, Max2014.pl to tylko niektóre z "fejkowych" sklepów, które opisywaliśmy. Niektóre z nich już nie istnieją, inne natomiast zmieniają tylko nazwę i dalej żerują na naiwnych klientach.

„Sklep internetowy” Maxnike.pl ma dokładnie wszystkie cechy, które posiada 100% atrapa z podróbkami. Nazwa domeny jest oczywiście wariacją na temat Nike, z oryginalną witryną nie ma jednak nic wspólnego. Adres siedziby znów odsyła nas w pole, dokładniej w kierunku prywatnych domków rodzinnych w Białymstoku.

adres i bledy.png
(źródło: www.maxnike.pl)

Błędy i literówki są rażące, żaden profesjonalista nie pozwoliłby sobie na tego typu niedociągnięcia. Oczywiście wszystkie modele butów są dostępne są w rewelacyjnych, promocyjnych cenach – co naturalnie oznacza w tym przypadku podróbki.

towa.png
(źródło: www.maxnike.pl)

Wzbudzić zaufanie mają chyba tzw. Ostatnie zamówienia, na które mamy podgląd przeglądając stronę. Jest to jednak zrobione tak nieudolnie, że naprawdę trudno uwierzyć, aby ktokolwiek brał to na poważnie.

wyslac.png
(źródło: www.maxnike.pl)

Śmieszne są również spreparowane komentarze typu: Jestem bardzo odszedł , buty są comfortables , i bardzo dobrze dopasowane . Dzięki.

koment.png
(źródło: www.maxnike.pl)

Rewelacyjne jest również to, że recenzje zostały dodane w 2036 roku! Czas leci nieubłaganie... Oczywiście warto dokładnie przeczytać każdą recenzję – bądźmy wymagającymi konsumentami.

1k.png
(źródło: www.maxnike.pl)

W przypadku Maxnike.pl nie ma się jednak, o co martwić – same „Bardzo, bardzo” dobre komentarze, opinie na 5 gwiazdek i jeszcze OSZCZDZASZ: 52%.

Regulamin to już klasyka - brakuje, m.in. numeru NIP, telefonu do firmy, adresu e-mail, portal nie posiada też firmowych kont w portalach społecznościowych.

reg.png
(źródło: www.maxnike.pl)

Są jednak wciąż klienci, którzy wierzą, że za pośrednictwem takich stron kupią oryginalne, wymarzone buty na lata. Dlatego ostrzegajcie innych przed nieuczciwymi sprzedawcami oraz portalami tego typu i uważajcie!

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę