Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Max2014.pl - ostrzegamy przed kolejnym sklepem z podróbkami!

Data: 08.12.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmtivmdgvmtrfntzfmtjfodm1x21hegdfml8ucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

To już prawdziwa plaga - podejrzane serwisy, oferujące buty Nike Air Max za połowę ceny zalewają Internet. Max2014.pl budzi wiele zastrzeżeń i niemal nie różni się od swoich internetowych "braci".

Podobieństwa między sklepami, w których możemy kupić buty Nike w magicznie niskich cenach - widać już na pierwszy rzut oka. Spójrzmy kolejno na fragmenty kilku portali:

Taniobutysklep.pl, TanieNikeairmax.pl:

klonytanio - Kopia.png
(źródło: Taniobutysklep.pl - TanieNikeairmax.pl)

Nikeairmax9.pl:

nam9 - Kopia.png
(źródło: Nikeairmax9.pl)

Max2014.pl:

m4gl.png
(źródło: www.max2014.pl)

Nasze czworaczki nie mają wiele wspólnego z wyglądem oficjalnej strony internetowej Nike. Oczywiście ceny oryginalnych butów są zdecydowanie wyższe niż te przedstawione, chociażby w serwisie Max2014.pl. Podane adresy są nieprawidłowe, mają wyłącznie wzbudzić zaufanie do "sklepu" wśród potencjalnych klientów.

To, co istotne znajduje się w Regulaminie:

reg.png
(źródło: www.max2014.pl)

Nowością jest rozszerzenie punktu 6., który teraz brzmi następująco: Czas dostawy zamówienia wynosi 8 - 12 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (w okolicznościach, dostawa trwa 20 dni). UWAGA! W przypadku dużej ilości zleceń dostawa towaru może się w niektórych przypadkach wydłużyc do 25 dni roboczych, jednak zgodnie z prawem polskim zwarcamy pieniądze po upływie 30 dni roboczych w przypadku niedostarczenia paczki.

Niestety trzeba się naczekać na nieoryginalny towar, który jak niemal zawsze w tego typu przypadkach jest importowany z Azji. Ponadto sklep nie posiada firmowych kont w portalach społecznościowych, na stronie brakuje numeru NIP, telefonu, adresu e-mail. Jak we wszystkich wcześniej wymienionych serwisach, tak i w przypadku Max2014.pl mapa strony wygląda tak:

map.png

(źródło: www.max2014.pl )

Pozostaje nam ostrzec wszystkich planujących zakupy na stronie www.max2014.pl. To dokładne zaprzeczenie tego, jak powinien wyglądać profesjonalny e-sklep. Już nazwa mówi sama za siebie - 2014 rok przyniósł nam portal max2014.pl, znając wyobraźnię twórców takich stron niedługo będziemy mieć do czynienia z serwisem Max2015.pl... Uważajcie i ostrzegajcie innych przed nieuczciwymi sprzedawcami!

Skomentuj

Aktualizacja
prawie 5 lat

Cwaniaczki zmienili layout i adresy, które są tu podane przekierowuje aktualnie na: www.1nike.pl, czyli ta sama ściema

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę