Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Ostrzegamy przed kolejną atrapą – Sunglass711!

Data: 10.04.2015 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtuvmdqvmtavmtrfmdjfmjjfodc4x3n1bmcucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Nie tylko na polskim gruncie powstają pseudosklepy internetowe, oferujące podróbki w niskich cenach. Serwis dostępny pod adresem: www.sunglass711.com jest na to najlepszym dowodem.

Niepoważna jest już domena „sklepu”. Który uczciwy sprzedawca, chcąc prowadzić rzetelną działalność nazywa swój biznes sunglass711? Można było jeszcze kilka tych jedynek zawrzeć w nazwie, żeby klienci mieli pewność, że na pewno trafili pod dobry adres. Mniejsza o to, zrzućmy to na karb fantazji i bezgranicznej kreatywności twórcy/właściciela.

To, co zwraca uwagę przede wszystkim - to zdecydowanie za niskie ceny oferowanego asortymentu i naiwne „promocje”. Okulary takich marek jak Ray-Ban, Armani, Oakley, Gucci czy D&G nie kosztują po dwadzieścia czy trzydzieści dolarów, żeby się o tym przekonać nie trzeba też być wielkim znawcą – wystarczy zajrzeć na oficjalną stronę internetową danej marki.

sanarm.png
(źródło: www.sunglass711.com)

tow.png
(źródło: www.sunglass711.com)

Oczywiście, jak przystało na klasyczny fake – oferta jest bardzo bogata, pełna rozmaitych modeli, kolorystyk itd. W żadnym stopniu nie przekonuje też zakładka: „O nas”, w której nie znajdziemy właściwie żadnych konkretnych informacji – danych firmy, nazwiska właściciela, telefonu itp. Kiepsko prezentuje się też, mająca (chyba) zachęcić do zakupów sylwetka modela, trzymającego w ręku różowe okulary…

reg.png
(źródło: www.sunglass711.com)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany aktywnością sklepu w serwisach społecznościowych niech prędko porzuci plany poszukiwań firmy na Twitterze, Facebooku itp. – wtyczki ze strony nie działają, a konta nie istnieją.

dol.png
(źródło: www.sunglass711.com)

Jedyne, co możemy znaleźć np. na Twitterze to tego typu komentarze:

twee.png
(źródło: www.twitter.com)

Jeśli więc ktoś planował zakupy „po taniosze” na zagranicznych stronach, łudząc się, że tylko na polskim podwórku powstają strony typu Ray-Ban-1.pl - niech szybko zmieni kierunek i poszuka dobrego, sprawdzonego towaru w oryginalnych butikach lub na oficjalnych stronach firm. Przed serwisem Sunglass711 – zdecydowanie ostrzegamy!

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę