Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Ostrzegamy przed sklepem Tvshop24h.com!

Data: 28.08.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmdgvmjgvmtnfmjlfmjhfodcxx3r2c2hvcgcucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Ujawniamy historię kolejnego nieuczciwego sklepu internetowego. Rośnie liczba niezadowolonych klientów, a serwis cały czas działa.

Z zakładki "O nas" e-sklepu możemy dowiedzieć się następujących informacji: Sklep Internetowy TVshop24h.com prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów oferowanych w platformach TV za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.TVshop24h.com lub http://?www.TVshop24h.pl lub telefonicznie 0 881 705 571.

Drugi adres i telefon są nieaktywne, poprawnie działa wyłącznie strona www.TVshop24h.com. W serwisie znajdziemy bogatą ofertę produktów w wielu kategoriach, takich jak choćby RTV i AGD, Zdrowie i Uroda, Motoryzacja, Dom i Ogród czy Odjechane gadżety… Tak jest, marzy Ci się elektryczna tarka do stóp albo masażer do głowy z metalowym stożkiem – zajrzyj do TVshop24h.com. Problem w tym, że wymarzony gadżet może okazać się bublem lub w ogóle nie trafić w Twoje ręce.

Komentarze niezadowolonych klientów można było zaobserwować już w zeszłym roku:

tvk1.png
(źródło: www.forum.gazeta.pl)

k.png
(źródło: www.forum.gazeta.pl)

Według informacji dostępnych na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej właścicielem firmy jest niejaki Mariusz W., który wcześniej prowadził Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maxy-Hurt. Zmiany danych dokonał w 2012 roku - od tego czasu firma funkcjonuje pod szyldem Tvshop24h.com. Na stronie sklepu znajdziemy (o dziwo) wszystkie istotne informacje: regulamin, przepisy, dotyczące reklamacji czy zwrotów i adres firmy. Duża ilość dostępnych publicznie danych nie świadczy jednak, jak widać - o rzetelności prowadzonej działalności. Właścicielowi chyba nie zależy na dobrym wizerunku jego spółki. Regularnie w sieci ukazują się negatywne komentarze byłych klientów.

tvk5.png
(źródło: www.forum.gazeta.pl)

Sprawa nie cichnie, w ostatnich tygodniach również pojawiają się krytyczne, nieprzychylne opinie na temat działalności Tvshop24h.com.

tvk6.png
(źródło: www.forum.gazeta.pl)

trojkm.png
(źródło: www.forum.trojmiasto.pl)

Osoby poszkodowane stworzyły już specjalny adres e-mail, pod który mogą kierować swoje opinie temat sklepu, sprawa została również zgłoszona do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. My oczywiście ostrzegamy przed działalnością sklepu Tvshop24h.com. Już jego nazwa budzi podejrzenia, a fakt, że firma nie posiada kont w żadnym serwisie społecznościowym też nienajlepiej o nim świadczy. Po raz kolejny apelujemy, aby zawsze sprawdzać sprzedawcę przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Naciągaczy niestety wciąż nie brakuje...

Skomentuj

anna
około 4 lat

Witam ja też dałam się złapać ta strona nie powinna działać nie można się ani dodzwonić ani żadnego innego kontaktu fałszywa firma podszywająca się pod inne strony.A tak osobie piszą że uczciwi i miła obsługa ciekawe gdzie? Chciała bym odzyskać pieniądze ale nie wiem w jaki sposób?

ANNA
około 4 lat

Taka strona nie powinna istnieć tvshop24com!!!!!!!!!!!!Czuje się przez tą firmę oszukana.Zapewniają że przyjmują zwroty a,to chyba kpina i nic więcej.banda oszustów!!!!!!!!!!!!!A nie miła obsługa.!!!!!!!!!!!!!!

Darek
ponad 3 lat

Witam jeśli ktoś potrzebuje informacje odnośnie tego gdzie ta osoba nadaje paczki i jakim jeździ samochodem to służę pomocą

magda
ponad 3 lat

Należę do tych nabitych w butelkę. Ja stara baba tak się dałam zrobić w konia. Zrobiłam przelew na osłonkę clear viev , oczywiście ani pieniędzy ani osłonki. Mało tego przysłali e-meila że zamówienie zrealizują jak wpłyną pieniądze na ich konto. To jest jawne złodziejstwo, jak długo to jeszcze będzie trwało? Czy nie ma sposobu w tym kraju na takiego oszusta?

baron
ponad 3 lat

banda złodziei i oszustów, aż nie chce mi się pisać jak mnie zrobili w konia. Ani pieniędzy ani towaru i jeszcze upominają się o wpłatę, Gdzie urzędy powołane do zajmowania się takimi złodziejami? Co z tego że ludzie piszą jak i tak pozostaje to bez echa, a złodziej dalej naciąga kogo się da.

Oszukany
około 3 lat

Darek, chętnie się dowiem kto mnie oszukał, daj info na maila [email protected] i chętnie tego Pana odwiedzę...

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę