Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Sklep Fuuark.pl zawiesza działalność, a niezadowolonych klientów przybywa. Uwaga!

Data: 18.07.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmdcvmtgvmtvfmtrfmtlfmtiwx2dslnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Przedstawiamy krótką historię portalu Fuuark, który od pewnego czasu zdobywa coraz więcej negatywnych opinii w sieci. Ostatnio zawiesił działalność. Ostrzegamy!

Jedną z pierwszych osób, która informowała nas i prosiła o nagłośnienie sprawy sklepu Fuuark był pan Marcin, wskazywał on na podobieństwo wyżej wymienionego do serwisów 66procent i Retrobut. Pisała do nas również pani Katarzyna, która twierdziła, m.in. iż kontakt ze sprzedającym przed zakupem był rewelacyjny jednak po otrzymaniu przesyłki okazało się że to zwykły fake, i tak kontakt ze sklepem który zapewniał o 100 procentowej oryginalności produktu skończył się.

W sklepie Fuuark można było nabyć różne ubrania w atrakcyjnych cenach. Dużo klientów korzystało z usług sklepu. Podejrzanym momentem w działalności serwisu był okres, w którym nie była prowadzona jakakolwiek aktywność na portalach społecznościowych, szczególnie na Facebooku. Właściwie od końca zeszłego roku przez wiele tygodni nie pojawiały się żadne nowe posty.

1.png
(źródło: www.facebook.pl)

Fani jednak, o dziwo - przybywali, a strona internetowa funkcjonowała normalnie. Już w tamtym okresie zaczęły pojawiać się nieprzychylne komentarze na temat działalności sklepu.

Od 5 marca br. stworzona została również strona na Facebooku, „dedykowana” Fuuarkowi – „Fuuark sklep, czyżby oszuści?”, na której poszkodowani klienci wymieniali się doświadczeniami dotyczącymi zakupów w e-sklepie.

2.png
(źródło: www.facebook.pl)

W różnych miejscach zaczęły pojawiać się opinie, nie najlepiej świadczące o działalności firmy.

3.png
(źródło: zapytaj.onet.pl)

4.png
(źródło: www.vinted.pl/forum)

Wreszcie jednak doczekaliśmy się ruchu ze strony sklepu Fuuark. Strona została zwieszona, widoczny jest tylko komunikat, w którym czytamy między innymi: „Ze względu na wprowadzanie znacznych zmian w M&D działalność Sklepu zostaje tymczasowo zawieszona. Nowa odsłona z nową ofertą już wkrótce. Prosimy o odrobinę cierpliwości”.

5.1.png
(źródło: www.fuuark.pl)

Na fanpage’u firmy widoczny jest tylko ostatni post, pod którym znajduje się 10 komentarzy, przeczytać można jednak tylko dwa – mało przychylne:

5.png
(źródło: www.facebook.pl)

Nietrudno znaleźć więcej krytycznych opinii w innych miejscach:

6.png
(źródło: www.facebook.pl)

7.png
(źródło: www.facebook.pl)

8.png
(źródło: zapytaj.onet.pl)

Faktycznie lepiej zrezygnować z usług tej firmy. Trudno będzie jej odbudować pozytywny wizerunek i zdobyć zaufanie klientów. My ostrzegamy przed jakąkolwiek dalszą działalnością sklepu Fuuark. Bądźcie czujni, bo nie wiadomo, w jakiej nowej odsłonie sklep się zaprezentuje. Osoby poszkodowane zachęcamy do skorzystania z naszych poradników prawnych, w których można znaleźć sporo ważnych informacji, o tym jak odzyskać pieniądze od nieuczciwego sprzedawcy.

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę