Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Uwaga na portal 1nike.pl!

Data: 09.01.2015 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtuvmdevmdkvmtvfndrfmzhfnzmwx24xz2xfml8ucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Sklep internetowy, dostępny pod adresem www.1nike.pl to kolejna e-atrapa, przed którą Was ostrzegamy!

Zacznijmy od elementów klasycznych w tego typu „sklepach”, czyli wyglądu strony - niezbyt oryginalnego, jeśli spojrzymy na, m.in. TanioButySklep.pl, TanieNikeAirMax.pl, czy Max2014.pl. Podejrzenia wzbudzają również przesadnie niskie ceny dostępnych towarów:

produk.png
(źródło: www.1nike.pl)

Regulamin to praktycznie kalka z wyżej wymienionych serwisów:

reg.png
(źródło: www.1nike.pl)

Jest jednak kilka „nowości”. W przeciwieństwie do np. Max2014.pl na stronie 1nike.pl odnajdziemy „wtyczki” do serwisów społecznościowych, choć sam sklep oficjalnych kont w żadnym z nich nie posiada. Ponadto twórcy 1nike.pl umieścili też atrapy certyfikatów, zapewniających o „stuprocentowej ochronie” i „gwarancji” oraz loga popularnych firm i banków (na dole strony) – wszystkie te elementy mają, oczywiście osłabić czujność klienta i wzbudzić jego zaufanie.

fb.png
(źródło: www.1nike.pl)

Osłabić entuzjazm klientów powinno jednak kilka elementów – przede wszystkim buty za tak niską cenę to najpewniej podróbki, adres siedziby jest najprawdopodobniej zmyślony (wystarczy skorzystać z Google maps, aby nabrać podejrzeń), regulamin jest niekompletny, a błędy i literówki w treściach tej strony można mnożyć.

wysz.png
(źródło: www.1nike.pl)

A teraz najlepsze ("fejkowa" nowość), czyli tzw. Ostatnie Zamówienia, ponoć informujące o wysyłce. Jeden z ciekawszych komunikatów to „wysłać do qweqwe, Poland”.

zamow.png
(źródło: www.1nike.pl)

To jednak mało w porównaniu z Recenzjami produktów, w których warstwa językowa powala na kolana:

rec.png
(źródło: www.1nike.pl)

Wszystko w tym sklepie „z pewnością” jest „zgodnie z oczekiwaniami”, „wielka komunikacja z sprzedawcą” to największy atut firmy, a każdy zadowolony z butów klient wykrzyczy radośnie: „Otrzymał buty Nike! Dziękuję bardzo! Kocham ich!”, ewentualnie... „Mój syn… Ty ich umiłował”. To oczywiste, że odradzamy robienie zakupów w sklepie 1nike.pl. Ostrzegamy przed naciągaczami, tworzącymi - tak spartaczone „sklepy” z podróbami! Uważajcie!

Skomentuj

Pegas01
prawie 5 lat

Bardzo uczciwa i rzetelna firma, a towar super !

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę