Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Uwaga na Sportrunbuty.pl! Ostrzegamy!

Data: 03.07.2015 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtuvmdcvmdmvmtnfmzjfmddfmtyyx0jlel90exr1x3vfs29waweucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Portal Taniobutysklep.pl zakończył działalność, podobnie zresztą jak Tanienikeairmax.pl czy choćby Nikeairmax9.pl. Niestety, musimy jakoś funkcjonować bez ich rewelacyjnych ofert. Pojawił się jednak nowy, świeży serwis - Sportrunbuty.pl!

Mamy tu do czynienia z kolejnym już e-sklepem zajmującym się sprzedażą niezwykle popularnych butów Nike Air Max. Można odnieść wrażenie, że serwis jest o wiele bardziej interesującym miejscem do zrobienia zakupów niż wyżej wymienione, głównie z powodu atrakcyjniejszej szaty graficznej, brakiem (przynajmniej na pierwszy rzut oka) błędów i długich partii tekstu tłumaczonych za pomocą translatora z języka angielskiego.

Na stronie internetowej Sportrunbuty.pl jest przejrzyście, więcej tu bieli i fioletu - kolorystyki, jakoś tak pozytywniej nastrajającej do życia i kupowania…

bbb.png
(źródło: www.sportrunbuty.pl)

Tylko te ceny trochę podejrzane. Mając świadomość kosztów związanych z kupnem oryginalnych butów w oficjalnych miejscach ich sprzedaży trudno uwierzyć, że mógłbym dostać swoje wymarzone, pełnowartościowe obuwie za 193,78zł czy nawet te 224,36zł.

pro.png
(źródło: www.sportrunbuty.pl)

Na niekorzyść sklepu Sportrunbuty.pl wypada również brak najważniejszych, obowiązkowych informacji o firmie – adresu siedziby, nazwisk właścicieli, NIP-u, numeru telefonu itd. Regulamin ogranicza się do bardzo krótkiej instrukcji o wysyłce. Szczególnie istotne są dwie kwestie: Produkty wysyłane są z zagranicy (...) od dystrybutorów zagranicznych docierają do polski w ciągu 8-15- średnio 9 dni potwierdzony przez Kupujących oraz Nie realizuję zamówień za pobraniem. Oczywiście, podejrzana jest już sama nazwa "sklepu", niemająca nic wspólnego z oficjalnymi domenami.

koszt d.png
(źródło: www.sportrunbuty.pl)

Wtyczki do serwisów społecznościowych są nieaktywne, „certyfikaty” to atrapy, a towar jest wysyłany z zagranicy co w tego typu przypadku najczęściej oznacza Azję.

znaczki.png
(źródło: www.sportrunbuty.pl)

Kupując buty w tego typu sklepach nie mamy żadnej pewności, czy towar w ogóle do nas dotrze. Wysyłamy pieniądze w ciemno, a jeśli już nawet otrzymamy jakiekolwiek produkty - to po tej cenie nie spodziewajmy się dobrych jakościowo oryginałów. Ostrzegamy przed sklepem Sportrunbuty.pl! Uważajcie!

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę