Kategorie

Wybierz interesujący Cię dział

Uważajcie na portal Taniobutysklep.pl! Ostrzegamy!

Data: 31.07.2014 Autor: Jakub Kosek
W1siziisijiwmtqvmdcvmzevmtrfmzffntffnzjfynv0exrhbml0exqucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Przedstawiamy portal, który dokładnie wpisuje się w szablon fejkowego serwisu z podróbami.

Strona Taniobutysklep.pl może wygląda odrobinę lepiej niż portal Obuwietanio.pl, ale ma wiele punktów wspólnych zarówno z wyżej wymienionym, jak i serwisami Jeremy-scott.pl, Air-max.pl czy Airmaxsklep.com.

Najpierw zajrzyjmy do regulaminu. Tym razem nie znajdziemy w nim wprost podanego miejsca, będącego źródłem podróbek, czyli Hong Kongu, lecz, o dziwo – polski adres - Częstochowa, ul. Mościckiego 144. Problem w tym, że żadna realna firma pod wskazanymi danymi się nie znajduje:

regtb2.png

(źródło: www.taniobutysklep.pl)

Wygląd strony mówi sam za siebie – oferta jest przesadnie bogata w modele czy kolorystyki obuwia, ale przede wszystkim zwraca uwagę nierealnie niskimi cenami towarów i obniżkami nawet o 60%!

nb.png
(źródło: www.taniobutysklep.pl)

Oczywiście sprzedawcy bardzo zależy, żebyśmy skorzystali z tak atrakcyjnej oferty, zamieścił nawet specjalną tabelkę i instrukcję, jak samodzielnie możemy dobrać odpowiedni rozmiar…

pn2.png
(źródło: www.taniobutysklep.pl)

A jeśli, drogi kliencie jesteś zadowolony z tego, co sklep oferuje, może spodoba ci się także:

pn3.png
(źródło: www.taniobutysklep.pl)

Cała paleta taniusieńkich, pięknych, kolorowych podróbek. Na stronie nie znajdziemy tym razem naiwnych, spreparowanych komentarzy. Nikt nie postarał się też o wtyczki do portali społecznościowych. Jest za to „Mapa strony”:

map2.png
(źródło: www.taniobutysklep.pl)

Mogłoby się wydawać, że nikt nie skorzystałby z oferty tego sklepu – zły adres, brak danych - REGONU, NIP-u - zero, ewidentnie za niskie ceny, beznadziejny wygląd serwisu, a jednak ludzie się zastanawiają:

kombt11.jpg
(źrodło: www.vitalia.pl/fora.html)

Na szczęście nie brakuje krytycznych głosów:

kom22.png
(źrodło: www.vitalia.pl/fora.html)

Przestrzegamy przed serwisem Taniobutysklep.pl. Uważajmy na tego typu żenujące portale, a swoje pieniądze zostawiajmy w pewnych i sprawdzonych miejscach.

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę