Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Armani Code - jak uniknąć podróbki?

Data: 10.09.2015 Autor: Sylwia Stankiewicz
W1siziisijiwmtuvmdkvmtavmtnfmzlfmjffmzg1x3blci5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak rozpoznać oryginalne perfumy Armani Code.

Armani Code Woman jest jednym z popularnych i często podrabianych zapachów.

Armani Code for her.jpg

Oszuści osiągają niemalże perfekcję w swoich poczynaniach, dlatego jeśli chcemy zakupić oryginał, a nie sprytnie wykonaną podróbkę musimy pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach. Oto kilka wskazówek:

  • Cena - przede wszystkim! Chcąc kupić oryginalne perfumy Giorgio Armani musimy pamiętać, iż jest to wydatek 200-250zł za 30ml.
  • Objętość Giorgio Armani oferuje nam 3 wersje perfum: 30ml, 50ml, 75ml.
  • Opakowanie - na aukcjach internetowych możemy znaleźć przeróżne wersje opakowań perfum Armani Code, od białych, przez błękitne, różowe, aż po czarne. Poniżej oryginalne opakowanie oraz - dla porównania - kilka podrobionych.


Oryginał:

5086787218.jpg

Podróbki:

P3230069J_npheqns.JPG 5650136253.jpg

DSC_0126.jpg

  • Flakon - wykonany jest perfekcyjnie, jeśli zauważymy pewne niedociągnięcia czy zarysowani - możemy mieć pewność, iż jest to podróbka. Poniżej przedstawiam przykład, nakrętka po lewej stronie jest oryginalna, natomiast po prawej podrabiana.

mqdefault.jpg

  • Naklejka na dnie flakonu – każdy egzemplarz taką posiada, nadruk jest w białym kolorze, litery są wyraźne, niczym nie zarysowane.

Aby nie dać się oszukać i kupić oryginalne perfumy zawsze kupujmy produkty u zaufanych sprzedawców. W perfumach najważniejszy jest zapach i nawet jeśli nie rozpoznamy podróbki poprzez detale to - na pewno rozpoznamy ją po długości i intensywności nuty zapachowej. Warto zainwestować w dobre perfumy (choć bywają bardzo drogie), by móc cieszyć się ich zapachem nawet przez cały dzień.

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę