Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Bielizna marki Calvin Klein - jak rozpoznać podróbki?

Data: 24.11.2015 Autor: Kinga Gumińska
W1siziisijiwmtuvmtevmjqvmtffmjrfmtvfntg0x2nrymiucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Podpowiadamy, jak rozpoznać oryginalną bieliznę firmy Calvin Klein.

Calvin Klein to marka odzieżowa amerykańskiego projektanta, która znana jest na całym świecie. Obecnie poza ubraniami oferuje szeroką gamę dodatków, a jedną z najbardziej pożądanych jest specjalna linia Calvin Klein Underwear, która budzi entuzjazm już od 30 lat. Aktualnie tę bieliznę nosi około 1000 mln ludzi na całym świecie. Wraz z momentem zaistnienia na rynku w 1982 roku, linia ta była promowana prowokacyjnymi reklamami z udziałem największych gwiazd, przez co szybko stała się symbolem dobrego gustu, jakości i komfortu. Bielizna projektowana jest zgodnie z zasadą zamysłu uniseks, a cechą charakterystyczną jest zmysłowa prostota, klasyka i minimalizm.

large (1).jpg

Nie należy zapominać, iż produkcja bielizny jest nastawiona przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność połączoną z indywidualnością i stylem. Zatem naturalne materiały, miękka bawełna dla panów czy kuszące koronki i satyny dla pań, to podstawa. Oczywiste więc jest, że tak pożądany produkt, doczekał się całej masy podróbek, które bez trudu możemy odnaleźć w sieci - skuszeni marketingowym napisem "SALE".

Czy zatem zakup imitacji przedmiotu, który z oryginałem dzieli jedynie, często niefortunnie wykonaną nazwę marki - na górnym wykończeniu bielizny - ma jakikolwiek sens? Nie dajmy się zwieść!

  • Zacznijmy od ceny produktu, ponieważ to pierwszy czynnik, który może skutecznie wzbudzić w nas wątpliwość, co do autentyczności zakupu. Para oryginalnych bokserek CK kosztuje około 30$, natomiast podróbka sięga około 1/10 tej ceny.
  • Należy również zwrócić uwagę na opakowanie. Błyszczące, gładkie, silikonowe pudełka różnią się od oryginalnych. Po pierwsze, umieszczona powinna być na nich naklejka z nazwą i kodem produktu, rozmiarem, kolorem. Nie powinno być także błędów w pisowni, takiej jak chociażby napis Under wear zamiast Underwear. W przypadku większości produktów opakowanie z przodu powinno być jasne, lecz lekko przyciemniane, a z tyłu delikatnie błyszczące. Bywają także produkty pakowane w białe, tekturowe pudełka, utrzymane w minimalistycznej formie i wysokiej jakości druku z nazwą marki, co nie jest opłacalne w przypadku podróbek.


large.jpg

tumblr_nw7o4rZ3u21thpch6o1_540.jpg

  • Kolejną nieprawidłowością jest logo, które często różni się kolorem lub odcieniem czcionki. Należy zwrócić uwagę, iż kropka nad i oryginalnie jest okrągła i umieszczona wysoko nad logo. Natomiast, w przypadku imitacji bielizny - kropka ma nieco inny kształt - kwadratowy i znajduje się zaraz nad napisem.

0917_2.gif

fake5.jpg

94161477_2_644x461_bokserka-calvin-klein-rozmiar-s-dodaj-zdjecia.jpg

  • Produkty są często nieprawidłowej wielkości. Górne wykończenie bielizny, czyli elastyczna gumka - w przypadku podróbki jest mniejsza i nieadekwatna do standardowych rozmiarów, ponadto zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony jest tego samego koloru - w przeciwieństwie do autentycznego modelu bielizny.
  • Styl wykonania. W podróbkach szwy są niedbałe, powinny zaś być szczelne, a wykończenia profesjonalne. Materiał jest cieńszy i sztuczny. Pas bywa umieszczany poniżej standardu, przeszycia są złe, a projekty nieaktualne.

fake7.jpg

Źródła:
www.uk.calvinklein.com
www.mychinabargains.com
www.zalando.pl
www.global.rakuten.com
www.ebay.co.uk
www.weheartit.com
www.weheartit.com
www.fashionights.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę