Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Bronzer Hoola - oryginał czy podróbka?

Data: 20.03.2015 Autor: Anna Kaleta
W1siziisijiwmtuvmdmvmjavmtffmdvfmtffodu0x2hvby5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak odróżnić od podróbek oryginalny bronzer Hoola firmy Benefit.

Bronzer Hoola to jeden z kosmetyków kultowej marki Benefit. Zapakowany w oryginalnym opakowaniu, nadaje skórze efekt delikatnej, złotej opalenizny. Nie jest zbyt tani - na oficjalnej stronie firmy jego koszt wynosi ok. 28$. Na rynku pojawiło się jednak wiele tańszych pudrów brązujących, sygnowanych nazwą tej marki. Czy warto w nie inwestować? Jak odróżnić oryginalny produkt od podróbki?

1. Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że opakowanie oryginalnego bronzera (po lewej) różni się kolorem opakowania. Jego kolor jest przede wszystkim intensywniejszy.

bbb.JPG

2. Jeżeli przyjrzymy się powyższemu zdjęciu bliżej, zauważymy także, że na oryginale widnieje samo słowo „benefit” (logo firmy), z kolei na podróbce „by benefit”. Dodatkowo oryginał waży 8g, a podróbka 11g. Na dole opakowania autentycznego produktu znajduje się tylko jeden napis.

3. Bok opakowania oryginału jest zdecydowanie niższy i w "żywszych" kolorach.

ccc.JPG

4. Spód opakowania posiada etykietkę - naklejkę, po której odklejeniu widzimy napisy zarówno po polsku, jak i angielsku. Zawiera on mniej informacji - numer serii znajduje się u góry, przy nazwie Hoola, a nie, jak w podróbkach na dole.

ddd.JPG

5. W środku opakowania powinno znajdować się lusterko. Ponadto w oryginale obie części (górna i dolna) opakowania są połączone.

ggg.JPG

6. Pędzelek powinien być wysokiej jakości, włoski nie mają prawa wypadać. Uchwyt powinien być z drewna, a nie plastiku.

eeee.jpg

Oczywiście poza różnicami w opakowaniach, oryginalny produkt różni się od podróbki samą jakością bronzera. Jest on mniej napigmentowany, trudniej się go nakłada, pozostawia nieestetyczne smugi i dodatkowo krócej utrzymuje się na twarzy.


Źródła:
1. www.benefitcosmetics.co.uk
2. www.beauty-makeup-passion.blogspot.com
3. www.mariuqe.blogspot.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę