Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Dolce & Gabbana - №3 L'Imperatrice - jak rozpoznać oryginał?

Data: 22.07.2015 Autor: Yuliya Sidaruk
W1siziisijiwmtuvmdcvmjivmtffntffmdvfndkyx2rnmy5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Doradzamy, jak rozpoznać oryginalne perfumy Dolce & Gabbana - №3 L'Imperatrice.

Niestety, coraz częściej w sklepach, pod przykrywką prawdziwych perfum sprzedawane są produkty niskiej jakości. Na pierwszy rzut oka dostrzec różnicę jest trudno. Nawet znawcy perfum mają nieraz problem z rozpoznaniem czy dany produkt jest oryginalny. Jest kilka sposobów, za pomocą których możemy odróżnić markowe perfumy od ich podróbek, prześledźmy je na przykładzie Dolce & Gabbana - №3 L'Imperatrice (100ml).

  • Opakowanie. Spójrzcie na opakowanie. Nie powinno być żadnych pęcherzyków, ani śladów kleju. Folia, w którą są zapakowane perfumy jest bardzo cienka i przejrzysta, ale jednocześnie niezwykle wytrzymała – rozerwanie jej jest czymś prawie niemożliwym. Opakowanie nie może być pogniecione. Jeśli jest w porządku należy przeczytać to, co jest na nim napisane. Oryginalne perfumy mają tekst zawsze "napisany", a nie przyklejony na opakowaniu. Z przodu powinna być wyraźnie widoczna nazwa produktu oraz firmy, która go produkuje. Należy zwrócić uwagę również na tekst znajdujący się na odwrotnej stronie. Po pierwsze, nazwa perfum i zapis numeryczny powinny znajdować się zarówno na flakoniku, jak i na opakowaniu. Na spodzie musi być wystemplowany numer seryjny producenta firmy. Po drugie, producenci wymieniają zawsze trzy główne nuty zapachowe: nutę bazową, nutę średnią i nutę wysoką.


thumb_1.jpg
(po lewej podróbka)

  • W podróbce kwadrat z nazwą, jak i napis, który znajduje się na dole - jest dokładniej wystemplowany. Brakuje napisu Pour Femme.


thumb_2.jpg
(podróbka po lewej)

  • Podróbka po lewej stronie nie zawiera śladu sklejenia i posiada napis, którego nie widać na oryginale.


thumb_3.jpg
(podróbka po lewej)

  • W podróbce nie ma numeru seryjnego. Pozostałe symbole powinny znajdować się pod kodem kreskowym, a nie obok niego.
  • Butelka. Spójrzcie na szkło. Musi być przejrzyste, bez żadnych pęcherzyków i plam. Na butelce nie powinno być naklejek, a z boku musi być napisana nazwa, koniecznie taka jak na opakowaniu. W oryginalnych perfumach dno flakonika jest równe, wykonane perfekcyjnie.W podróbce dno jest faliste, a często nawet krzywo wylane. Następnie zwróćcie uwagę na atomizer i korek flakonika. W oryginalnych perfumach rozpylacz jest wykonany idealnie, nie może być na nim żadnych zadrapań, ostrych krawędzi ani żadnych innych niedociągnięć.


thumb_6.jpg
(podróbka po lewej)

  • Kolor rozpylacza jest czarny, nie biały. Rurka jest gruba i widać pompkę.


thumb_4.jpg
(podróbka po prawej)

  • W podróbce naklejka z nazwą jest przesunięta w prawo. Rurka atomizera jest dłuższa niż butelka. Dno jest wyżej niż w oryginale. Płynu jest za dużo.
  • Kolor perfum. Oryginalne markowe perfumy zawsze są krystaliczne czyste. Jeśli zauważycie jakieś zanieczyszczenia lub też coś innego pływającego wewnątrz – mamy do czynienia z podróbką.


thumb_5.jpg
(podróbka po lewej)

  • Zapach. Z początku oryginalne perfumy pachną bardzo intensywnie, ponieważ są one mocno skoncentrowane. Najważniejszy jest tzw. „ogon”, który prawdziwe perfumy pozostawiają po sobie. Trzeba nanieść kilka kropel na wewnętrzną stronę nadgarstka, tętnicę szyi oraz za uszami i poczekać . Po 15-20 minutach woń odrobinę się zmieni i już za pół godziny będzie miała cienki, delikatny "ogon", który jest prawdziwym aromatem. Jeżeli osłabnie lub zniknie oznacza to podróbkę. Ponadto, podróby są o wiele mniej trwałe, jednak musicie znać prawdziwą woń perfum, aby móc porównać i mieć 100% pewności, czy macie do czynienia z oryginalnym zapachem.


Źródła:
www.kupi-aromat.ru

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę