Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

FEG Eyelash Enhancer - oryginał czy podróbka?

Data: 21.04.2015 Autor: Anna Kaleta
W1siziisijiwmtuvmdqvmjevmtjfmdlfmddfmzg5x3p6ei5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak odróżnić od podróbek oryginalną odżywkę FEG Eyelash Enhancer.

FEG Eyelash Enhancer to specjalistyczna odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost. Opakowanie o pojemności 3ml wystarcza na ok. 4-5 miesięcy kuracji. W swoim składzie zawiera wiele substancji aktywnych, które sprawiają, że rzęsy stają się grubsze, dłuższe i gęstsze. Odżywkę aplikuje się raz dziennie, rysując pędzelkiem cienką linię tuż przy rzęsach.

Niestety, wraz ze wzrostem popularności odżywki pojawiło się wiele chińskich podróbek, które z oryginałem mają niewiele wspólnego. Na szczęście, jeżeli poznamy kilka prostych zasad - możemy w łatwy sposób nauczyć się, jak rozpoznać oryginalny produkt.

bb.jpg

Po pierwsze, podstawowym składnikiem produktu jest bimatoprost - substancja czynna używana do leczenia jaskry, której efektem ubocznym jest stymulacja wzrostu rzęs. Ponadto konsystencja odżywki powinna być gęsta, skoncentrowana, a pierwsze efekty jej stosowania (według producenta) mają być widoczne, już po 14 dniach użytkowania. Po dostaniu się preparatu do oczu może wystąpić lekkie szczypanie, w przeciwieństwie do rozcieńczanych wodą podróbek. Warto przyjrzeć się także buteleczce - jeżeli napisy na niej ścierają się zbyt szybko - może być to znak, że posiadamy nieoryginalny produkt.

Należy także zwrócić uwagę na samo opakowanie odżywki. Zawiera ono wiele elementów, które pomogą nam rozpoznać prawdziwy produkt.

aaa.jpg

1. Oryginał w górnej części, gdzie znajduje się zdjęcie oka, posiada wypukłe elementy, które łatwo poczuć dotykając dłonią.

2. Pod napisem FEG znajduje się hologram, przy nachyleniu, powinien pojawić się mikronapis FEG.

3. Z boku opakowania również jest hologram, jednak o innym wzorze.

4. Na srebrnym tle powinny być umieszczone małe, jasne napisy FEG.

5. Oryginał posiada QR kod.

6. Element, po którym najłatwiej rozpoznać oryginał to unikalny znak potwierdzający w 100% autentyczność produktu.

Decydując się na zakup produktu warto zwrócić uwagę na wszystkie na powyższe elementy. Pamiętajmy również, że oryginalny preparat zapakowany jest dodatkowo w przezroczystą folię ochronną, a w środku posiada instrukcję. Pozwoli nam to uniknąć rozczarowań, ponieważ nieoryginalne produkty, nie tylko nie działają, ale mogą także osłabić nasze rzęsy lub być przyczyną podrażnień.

Źródła:
1. www.moda.net.pl
2. www.ri.pinger.pl
3. www.fegeyelash.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę