Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Giorgio Armani - Acqua di Gio – oryginał czy podróbka?

Data: 08.12.2014 Autor: Konrad Dąbrowski
W1siziisijiwmtqvmtivmdgvmtnfndlfmtdfntexx2fxzy5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Doradzamy, jak odróżnić oryginalne perfumy Acqua di Gio od podróbek.

Zapewne wielu z Was szukało kiedyś oryginalnych perfum. Dla siebie lub na prezent. I jak wszyscy zawsze staraliście się wybrać produkt w najniższej cenie. Niestety często zdarza się, że niska cena nie idzie w parze z wysoką jakością. Jak zatem nie zostać nabitym w butelkę ( w tym przypadku trefnych perfum) i kupić oryginalne Acqua di Gio? Oto kilka wskazówek.

1. Etykieta.

Giorgio Armani - absolutny top jeśli chodzi o jakość produktów. Kupując je zawsze mamy pewność doskonałości wykonania nawet najmniejszych detali, w tym nadruków na butelce. Oryginalne powinno to wyglądać tak:

1.png

Widać bardzo wyraźnie, że czcionka na flakonie oraz pudełku jest szara. To ich znak rozpoznawczy. Na flakonie znajdują się tylko napisy informujące o nazwie perfum, ich producencie oraz dla kogo są przeznaczone.

UWAGA: Perfumy te występują tylko pod jedną nazwą: Acqua di Gio. W oficjalnym obiegu nie ma żadnych ich odmian typu ACQUA DI GIO SPORT. Taki napis automatycznie klasyfikuje produkt jako podróbkę:

2.png

3.png

2. Opakowanie.

Należy zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób pudełko zostało opakowane w folię. W oryginalnych produktach folia jest, można powiedzieć, skrojona na miarę, idealnie wpasowuje się w kształt kartonika. Nie ma tam żadnych zbędnych, odstających elementów.

Jeśli więc zauważycie wyraźne ślady kleju na łączeniach folii lub też wszelkiego rodzaju taśmy klejące, łączące zachodzące na siebie końce - niech od razu zapali wam się czerwona lampka. To najpewniej fałszywka.

3. Pompka.

Perfumy Acqua di Gio są bardzo eleganckie, dlatego producent zadbał, aby sam flakon wyglądał dystyngowanie. Główka od pompki powinna mieć smukły kształt i dosyć szeroki vaporizer.

Podróbka:
4.png

Oryginał:
5.png

4. Numer seryjny.

Każda butelka i opakowanie oryginalnych Acqua di Gio mają nadrukowane specjalne numery seryjne, które określają kiedy dana butelka została wyprodukowana. NADRUKOWANE NIE OZNACZA NAKLEJONE! Co więcej, oba te numery są identyczne, dlatego zawsze należy sprawdzić, czy rzeczywiście się pokrywają. Jeśli nie, od razu wiadomo, że mamy w ręku podróbkę.

Oryginał:
6.png

Podróbka:
7.png


Źródła:
http://youtube.com
http://www.basenotes.net
http://forum.bodybuilding.com
http://thecounterfeitreport.com
http://raidersofthelostscent.blogspot.com

Skomentuj

Szymon
około 3 lat

Świetny artykuł i jak najbardziej prawdziwy.

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę