Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Jak rozpoznać oryginalną torebkę Valentino?

Data: 02.03.2015 Autor: Magdalena Moskal
W1siziisijiwmtuvmdmvmdivmtffmtlfmtlfmtmwx3b0b3iucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Doradzamy, jak rozpoznać oryginalną torebkę Valentino.

Oryginalna metka Valentino doskonale ilustruje typ symetrii jakiego należy się spodziewać po autentycznej torebce Valentino. Metalowa plakietka umieszczona jest w skórzanej wstawce, a równoległe ściegi znajdują się na wszystkich jej bokach.

real-valentino-metal-plate-pink.jpg

Jest to bardzo ważne. Wszystkie geometryczne kształty powinny być równomierne i symetryczne w stosunku do siebie. Na fałszywych metkach Valentino można zauważyć wiele nieregularności: np. etykieta jest nierówna w stosunku do krawędzi skóry i linii ściegu, a linia ściegu w stosunku do krawędzi skóry.

fake-valentino-logo-metal.jpg

Czasem asymetria bywa bardziej subtelna, ale jednak wykrywalna. Oznaczenie numer 1 podkreśla linie ściegów. Są one niechlujne i rozmieszczone względem siebie nierównomiernie, różnią się też długością. Oznaczenie numer 2 wskazuje miejsce, gdzie podrobiona płytka Valentino zachodzi na szew. Natomiast oznaczenie nr 3 ilustruje asymetrię płytki z podrobionym logo Valentino w stosunku do skórzanego podłoża. Autentyczna torebka Valentino (różowa) ma 18-częściowy ścieg, natomiast fałszywa (szara) jedynie 15-częściowy.

real-valentino-leather-purple.jpg

Różnicę miedzy torebkami można zauważyć również w fakturze skóry. Oryginalna torebka Valentino wykonana jest z prawdziwej skóry cielęcej. Można zauważyć, że drobne zmarszczki układają się zgodnie z teksturą skóry zwierzęcia. Powoduje to, że torebka jest niezwykle miękka w dotyku. Podrobiona torebka Valentino uszyta jest ze skóry sztucznej. Widać na niej zdecydowanie mniej detali, jakich można oczekiwać od prawdziwej, dobrej jakości skóry. Jest ona również zdecydowanie bardziej sztywna a zagniecenia, które się na niej pojawiają są większe i mniej częste.

fake-valentino-leather.jpg


Źródło:
http://spotfakehandbags.com/spot-fake-valentino-handbag.html

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę