Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Jak rozpoznać oryginalne buty marki SUPRA?

Data: 19.01.2016 Autor: Kinga Gumińska
W1siziisijiwmtyvmdevmtkvmtbfndbfmjvfmtgyx2dsbc5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak wykryć podróbki butów firmy SUPRA.

Supra to marka, która powstała w 2006r. w słońcu skateboardowej mekki, czyli Kalifornii. Założycielem i pomysłodawcą jest Angel Cabada, którego firma z założenia miała być dostępna tylko lokalnie, dostarczając buty skate miejscowym riderom. Jednak, po 6 latach działalności Supra stała się jedną z najciekawszych i najprężniej rozwijających się firm obuwniczych na rynku skate i street! Angel wraz ze swoimi wspólnikami stworzyli markę, która przyciąga wachlarzem szalonych barw i nietuzinkowych materiałów, a także oryginalnością i bardzo wysoką jakością. Supra nie ogranicza się tylko do tworzenia butów dla skaterów, równie dobrze daje sobie ona radę także w sferze streetwearu. Firma wprowadziła świeży powiew do świata snickersów i rozpoczęła współpracę z projektantami mody i stylistami. W efekcie marka ta została pokochana nawet przez gwiazdy i celebrytów, takich jak Jay-Z, Lil Wayne, Kanye West, Rihanna czy rodzimy Wojtek "Łozo" Łozowski.

Standardowo, produkt doczekał się swoich niszowych kopii dostępnych w serwisie Allegro. Potencjalnych klientów mają zachęcić upusty sięgające praktycznie połowy deklarowanej przez producenta ceny. Klienci, którzy naiwnie ufają niewiarygodnym cenowym okazjom, otrzymują tanie podróbki, jak zatem rozpoznać oryginalne buty Supra?

  • Sprzedaż oryginalnego obuwia odbywa się wyłącznie przez autoryzowanych sprzedawców lub na oficjalnej stronie marki SUPRA (http://www.suprafootwear.com/).

- należy unikać stron internetowych, które zawierają podejrzane kombinacje ze słowem SUPRA w dowolnym miejscu w nazwie domeny.
- Oryginały nie są rozprowadzane przez osoby fizyczne, sprzedawców ulicznych czy nieautoryzowane punkty sprzedaży detalicznej.
- Bądźcie ostrożni kupując to, co jest reklamowane jako obuwie SUPRA w serwisie eBay i innych witrynach aukcyjnych. Autoryzowanym sprzedawcom nie wolno oferować produktów na tablicach handlowych eBay, dlatego produkty na serwisach aukcyjnych są często wyłącznie podróbkami. Znalezienie głęboko zdyskontowanych, niskich cen na tych stronach to często dobra wskazówka, świadcząca o rozpowszechnianiu imitacji. Jednak obecnie wielu fałszerzy wystawia pełną cenę detaliczną, aby uniknąć zdemaskowania przez potencjalnych konsumentów.

Bez tymkjtułu.png

  • Pudełko butów zawiera logo marki. Wszelkie wersje z błędnym logo/ bez logo, czy z nazwą "zastępczą" to bez wątpienia, podróbki opakowane w tani karton (zdjęcie po prawej).

    supra.png
  • Wykonanie podeszwy - niska cena oznacza niski koszt wyrobu, który naocznie można dostrzec. Fałszywi sprzedawcy często malują paski na podeszwie ręcznie, zwykle bardzo niestarannie i nieumiejętnie.
  • Ponadto, nieoryginalne buty posiadają na podeszwie logo nieodpowiednich wymiarów, a nawet bywają otoczone wokół ramką, choć marka Supra nigdy nie stosowała tego typu rozwiązania.

supra2.png

  • Wkładka - w przypadku oryginalnych butów jest żelowa i zapewnia tłumienie drgań, czego z całą pewnością nie znajdziemy w imitacji produktu.
  • Znaczek - logo na języku, powinien być wtłoczony, a nie tandetnie doszyty.
  • Specyficzny zapach kleju, przedzierający się przez wnętrze pudełka na pewno nie charakteryzuje oryginalnych butów Supra.

Inwestując w nieautentyczne obuwie - tracimy pieniądze, otrzymujemy nieatrakcyjny produkt, niesatysfakcjonujący nas nawet wizualnie, a co dopiero jakościowo.

Źródła:
www.supersklep.pl
www.suprafootwear.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę