Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Jak rozpoznać oryginalne kosmetyki Victoria's Secret?

Data: 06.11.2015 Autor: Martyna Łysakowska
W1siziisijiwmtuvmtevmdyvmtrfmjhfmdhfodcxx3zpy2mucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Doradzamy, jak rozpoznać podróbki kosmetyków firmy Victoria's Secret.

Victoria's Secret kojarzy się wszystkim z kostiumami i bielizną. Wiele osób znało tę firmę, zanim pojawiła się w Polsce - z hucznych i widowiskowych pokazów oraz pięknych i zgrabnych modelek. Niewiele kobiet na myśl o tej marce przywołuje zapach perfum czy kremy do ciała. A jednak takie produkty istnieją, tak samo jak ich zgrabne podróbki. Jak nie dać się oszukać, gdy już zdecydujemy się na zakup tych kosmetyków?

DSC09845.jpg

DSC09855.jpg

  • Po pierwsze cena. Od niedawna produkty Victoria's Secret są dostępne w naszym kraju. Z pewnością wiele kobiet było już w warszawskich Złotych Tarasach i widziało metki produktów do pielęgnacji ciała VS w ich butiku. Gdy znajdujemy ten sam krem do ciała czy perfumy w innym miejscu, za dużo niższą cenę - powinna zaświecić się nam lampka ostrzegawcza. Wtedy możemy doszukiwać się innych poszlak, które potwierdzą autentyczność produktu. Jednak uwaga! Często cena nie różni się tak bardzo od tej oryginalnej, dlatego mimo wszystko należy sprawdzić pozostałe cechy buteleczek i opakowań.
  • Poza tym podróbki często posiadają nadrukowane ceny, czy to na etykiecie czy na dnie butelki. Oryginalne produkty nie ujawniają swojej ceny na opakowaniu.

DSC09857.jpg

  • Podróbki wyglądają po prostu beznadziejnie. Tutaj pomoże nam wyczucie stylu i elegancji. Podrobione etykiety wyglądają "tanio". Najczęściej są świecące i płaskie. Oryginał będzie lekko wypukły oraz matowy, a jedynie kwiat na naklejce będzie lekko pobłyskiwał. Jeżeli użyty został podobny kolor czcionki do oryginału, to prawdopodobnie będzie on pobłyskiwał.

DSC09856.jpg

  • Naklejki czy etykiety informujące nas o składzie i sposobie użycia, jak i kodzie kreskowym i innych, ważnych wiadomościach - są na oryginalnych produktach naklejane z milimetrową precyzją. Dlatego jeżeli naklejka na produkcie jest dziwnie przekrzywiona, wiadomo od razu, że to podróbka. Warto też zwrócić uwagę czy naklejka nie ma pod sobą jakiś dziwnych materiałów, jak kawałek nitki czy włosa. Jest jeszcze jedna rzecz na naklejkach, świadcząca o autentyczności produktu - to poprawność językowa. Wiele produktów posiada etykiety w języku polskim, co ułatwia nam sprawę. Nawet jeśli jest ona w języku angielskim, z pewnością damy sobie z nią radę.

DSC09857.jpg

DSC09850.jpg

  • Spód butelki. Dno butelki zdradza czy produkt jest podróbką czy nie. Oryginał ma nadrukowany numer kontrolny. Wygląda to jak stempel z dłuższym numerem. Podróbki rzadko to stosują.

DSC09858.jpg

DSC09852.jpg

  • Spryskiwacz. Oryginalne produkty typu mgiełki czy perfumy posiadają główki z pompką do spryskiwania. Po tym drobnym, lecz arcyważnym elemencie, łatwo odróżnić je od podróbek. Pompki w produktach VS są lekko świecące, jakby pokryte brokatem. Podróbki starają się osiągnąć ten sam efekt, ale często są znacznie bardziej matowe.

DSC09849.jpg

  • Ostatnią trudniej dostrzegalną różnicę między podrobioną, a oryginalną pompką dostrzec można po wyjęciu jej z butelki.

DSC09853.jpg

Źródło: www.juantobuy.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę