Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Jak rozpoznać oryginalne perfumy Lady Million Paco Rabanne?

Data: 05.10.2015 Autor: Patrycja Kulasza
W1siziisijiwmtuvmtavmduvmtlfmzffmjvfmjqwx2hnlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Podpowiadamy, jak rozpoznać oryginalne perfumy Lady Million Paco Rabanne.

Perfumy Lady Million od chwili pojawienia się na rynku, czyli od 2010 roku, cieszą się ogromną popularnością. Kształt flakonu odwołuje się do 140,5 karatowego brylantu znajdującego się w paryskim Luwrze. Zapach ten jest świeży, kwiatowy i drzewny. Jak każde popularne perfumy, Lady Million doczekały się znacznej ilości mniej lub bardziej udanych podróbek. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby nie natknąć się na falsyfikat.

  • Pierwszym elementem, któremu powinniśmy się przyjrzeć, jest oczywiście pudełko. W przypadku dobrze wykonanych podróbek ciężko jest dostrzec różnicę, warto jednak zwrócić uwagę na jeden detal- oryginalne opakowanie jest złote i połyskujące, natomiast imitacja - matowa. Falsyfikaty pozostawiają wiele do życzenia także pod względem jakości wykonania.


pudełko oryginał.jpg

pudełko podróbka.jpg

  • Kolejnym szczegółem pozwalającym odróżnić autentyk od podróbki jest atomizer. W imitacji Lady Million otwór jest większy i bardziej okrągły niż w oryginale, ponadto rozpyla on zbyt dużą ilość perfum.


atomizer oryginał.jpg

atomizer podróbka.jpg

  • W rozpoznaniu podróbki pomoże nam kilka detali flakonu. W oryginalnej buteleczce krawędzie nakrętki są gładkie i równe, natomiast w przypadku repliki są one ostro wykończone.


krawędzie nakrętki oryginał.jpg

krawędzie nakrętki podróbka.jpg

  • Różnice dostrzec można również w napisie z nazwą marki znajdującym się z tyłu opakowania. Autentyczne perfumy mają starannie wytłoczoną inskrypcję, w imitacji natomiast litery są niedokładnie wykonane i niewyraźne.


napis oryginał.jpg

napis podróbka.jpg

  • Jeśli chodzi o zawartość flakonika, to podróbka jest bardzo zbliżona do oryginału. Różnicę możemy jednak łatwo dostrzec w trwałości zapachów. Oryginalne Lady Million utrzymują się około 6 do 8 godzin, imitacja natomiast przestaje być wyczuwalna już po kilkunastu minutach.
  • Ostatnim, jednak równie ważnym, czynnikiem jest cena perfum. Za 50 ml powinniśmy zapłacić od 250 do 300zł. Trudno spodziewać się, że dostaniemy oryginalny produkt o połowę taniej niż u autoryzowanego sprzedawcy. Przed dokonaniem zakupu warto więc dokładnie sprawdzić źródło, z którego zamierzamy nabyć towar.

Źródła:
howtospotfake.org
fragrantica.com
douglas.pl

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę