Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Jak rozpoznać oryginalne Wranglery?

Data: 08.05.2015 Autor: Yuliya Sidaruk
W1siziisijiwmtuvmduvmdgvmtjfmdlfmjlfmtg2x3dyywdszxiucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Podpowiadamy, jak rozpoznać oryginalne dżinsy firmy Wrangler.

Wrangler to znana na całym świecie amerykańska marka dżinsów. W 1904 roku powstała niewielka fabryka Hudson Overall Co, która produkowała odzież roboczą. W 1917 fabryka zmieniła nazwę na Blue Bell, a już od 1940 odzież sprzedawana była pod marką Wrangler.

1.png

Pierwszy model spodni został stworzony w 1947, został nazwany: 13MWZ. Model ten miał te same cechy charakterystyczne, co współczesne dżinsy Wrangler. Wrangler to połączenie jakości i stylu. Modele zostały stworzone według najnowszych trendów, co wyróżnia linię denim Wrangler. Kolekcję męską modelu Wrangler uzupełnił model Ben – luźny w udach, z wąską nogawką u dołu. Dla kobiet model Jess - wąskie spodnie z wysokim stanem. Każdy kolejny sezon Wrangler rozszerza kolekcję i tworzy nowe, modne modele.

Czym wyróżniają się oryginalne dżinsy Wrangler?

1. Haftowana litera "W":
Wyszyta łacińska litera ”W” na kieszeni to znak charakterystyczny dżinsów Wrangler. Kiedyś litera znajdowała się na dwóch tylnych kieszeniach (oznaczenie: Western Wear). Obecnie "W" to znak marki "Wrangler". Na tylnej kieszeni razem z literą „W” znajduje się haftowana linia z nici tego samego koloru.

2.png

2. Ćwieki:
Wrangler wykorzystuje gładkie ćwieki na przedniej i tylnej kieszeni dżinsów. Firma używa gładkich, okrągłych ćwieków, aby użytkownicy dżinsów nie martwili się o ewentualne uszkodzenie czy zarysowanie fotelu samochodowego, motocykla lub mebli.

3.png

3. Skórzana etykieta:
Skórzana naszywka na tylnej, prawej kieszeni z napisem Wrangler pojawiła się w 1947 roku. Tę etykietkę stosuje się do wszystkich ubrań produkowanych przez firmę Wrangler - to jej główny symbol.

4.png

4. Kieszeń na pieniądze:
Znany projektant mody Rodeo Ben jako pierwszy wpadł na pomysł, aby doszyć oddzielną kieszeń na drobiazgi. Rodeo Ben był twórcą projektu dżinsowej odzieży Wrangler: koszul, dżinsów, kurtek.

5. Siedem szlufek w pasie:
Zamiast zwykłych pięciu szlufek w pasie - dżinsy Wrangler mają siedem i jest to kolejna cecha markowych dżinsów. Projektantem tego modelu był również Ben Rodeo, a pierwszy taki model pojawił się w 1947 roku. Z taką ilością szlufek pas lepiej oplata biodra i dżinsy nosi się bardziej komfortowo.

6. Podwójne szwy:
Podwójne szwy można zaobserwować na wielu modelach dżinsów, ale szew firmy Wrangler jest bardziej funkcjonalny. Podwójne szwy na tylnej kieszeni dżinsów Wrangler chronią zawartość kieszeni. Na przykład podwójny szew na zewnętrznej części nogi powoduje, że dżinsy Wrangler są wygodniejsze podczas jazdy nowoczesnymi motocyklami.

7. Logo Wrangler:
Najważniejszą i najbardziej rozpoznawalną cechą marki Wrangler jest logo, litery, które są linią. Logo Wrangler odzwierciedla wolność i symbolizuje ducha walki. Wszystkie te cechy sprawiają, że oryginalne produkty firmy Wrangler są wyjątkowe i zdecydowanie różnią się od kiepskich podróbek.


Źródła:
www.asos.com
www.obdivan.ru
www.dorus.ru

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę