Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Na co zwrócić uwagę przy kupnie perfum Calvin Klein?

Data: 26.06.2014 Autor: Joanna Oleksa
W1siziisijiwmtqvmdyvmjyvmtffntdfmjdfotkxx2nhlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Prezentujemy kilka cennych rad, dotyczących kupowania perfum w kontekście firmy Calvin Klein.

Rynek zalewają perfumy, które z oryginalnością mają niewiele wspólnego. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku, ale gdy się nimi popsikamy czar pryska. Era zakupów internetowych przyniosła wiele korzyści, ale i niebezpieczeństw. Sklepy internetowe mają możliwie niskie ceny, wybór jest ogromny, a zamówiony towar przychodzi prosto do naszego domu. Niestety w przypadku perfum istnieje ryzyko zakupienia podróbki, a na zwrot kosztów często nie można liczyć. Calvin Klein jest marką specjalizującą się w produkcji ubrań i perfum. Jak każda znana marka doczekała się wielu podróbek.
Euphoria by Calvin Klein 2005-500x500.jpg
Oto kilka porad, jak nie dać się oszukać kupując perfumy Calvin Klein:

1. Przed zakupem zapoznaj się z zapachem - najlepiej w znanej perfumerii stacjonarnej lub za pomocą próbki. Dzięki temu unikniesz wydania pieniędzy na perfumy, które się tobie nie spodobają i będziesz potrafiła po woni i jej trwałości ocenić czy to produkt oryginalny.

2. Gdy robisz zakupy w Internecie, a nie masz w tym doświadczenia i nie chcesz podejmować ryzyka - unikaj portali aukcyjnych typu E-Bay czy Allegro, na których czyha wiele nieuczciwych sprzedawców.

3. Nie kupuj na rynkach i bazarach.

4. Jeśli to możliwe, zwróć uwagę na jakość wykonania - podróbki często mają inne atomizery, które się łatwo psują, psikają strumieniem, a nie mgiełką i zostaje na nich osad.

5. Gdy wybierzesz sklep internetowy, sprawdź czy prowadzi legalną działalność - jeżeli po zakupie otrzymasz rachunek to wszystko powinno być w porządku - znaczy to, że sklep rozlicza się, jest zarejestrowany i działa zgodnie z prawem. Można z takim przedsiębiorstwem przeprowadzić udaną transakcję.

6. Jeśli decydujesz się na portale aukcyjne, pamiętaj:

- Najczęściej podrabianymi perfumami są te o maksymalnej pojemności - prawie zawsze od 75 do 100 ml. Nie podrabia się zestawów upominkowych i testerów.

- Wybieraj produkty w cenie niewiele niższej niż w stacjonarnych perfumeriach. Jeśli za 100 ml. buteleczkę konkretnego zapachu w np. Sephorze zapłaciłabyś 300 zł, a na Allegro jest on za 80-150 zł, to na pewno jest to podróbka. Różni sprzedawcy mają różne ceny, zdarzają się okazje, ale nie aż takie. Najlepiej wybierać zapachy maksymalnie 50-70 zł tańsze, niż standardowo - takie upusty są możliwe, dzięki dużej sprzedaży, a co za tym idzie zniżkom w hurtowniach oraz dzięki braku rachunków za wynajem pomieszczeń sklepowych.

- Kupuj tylko u zaufanych sprzedawców - dokładnie przejrzyj wszystkie komentarze. Zdarza się, że kontrahenci niesłusznie wystawiają pozytywne, które w swojej treści zawierają informację typu "Zapach wietrzeje i nie odpowiada oryginałowi, ale za taką cenę i tak się opłaca".

- Zwracaj uwagę na loga i wszelkie oznaczenia. Jakimś cudem nadal utrzymują się podróbki typu Colvin Klein zamiast Calvin Klein.

Nie kupuj podróbek, bo tym samym wspierasz kradzież czyjejś własności intelektualnej. Nie wspieraj rynku podróbek, którego domeną jest ilość. Produkty wykonane niskim kosztem i nielegalnie mogą zawierać bardzo szkodliwe substancje chemiczne i być niebezpieczne dla zdrowia.

Źródło:
www.jasminium.pl
www.parfemiprodaja.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę