Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Nożyk Iain Sinclair Cardsharp - jak rozpoznać oryginał?

Data: 03.09.2015 Autor: Konrad Dąbrowski
W1siziisijiwmtuvmdkvmdmvmtjfmdlfmdrfndi0x25vei5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Doradzamy, jak odróżnić oryginalny nóż/kartę kredytową Iain Sinclair Cardsharp od podróbek.

Nóż przydaje się mężczyźnie. Wiele sytuacji w życiu codziennym wymagają użycia ostrza, a nie zawsze przecież znajdujemy się w domu. Scyzoryk? Dla wielu wydaje się być dość nieporęczny, dlatego wymyślono to: Iain Sinclair: Cardsharp.

Nóż ten, mieszczący się w portfelu, mający wymiary karty kredytowej stał się obiektem pożądania wielu mężczyzn. Pomysł na ciekawy prezent? Na pewno - ale jak nie dać się nabić w butelkę przy jego zakupie? Obecnie do kupienia jest już czwarta edycja noży, poniżej znajdziecie jednak kilka praktycznych i odnoszących się do wszystkich modeli porad jak nabyć produkt oryginalny:

  • Opakowanie: Oryginalny Cardsharp powinien znajdować się w pudełku (żadna niespodzianka), ale oprócz tego w specjalnym tekturowym etui, które zabezpiecza go wewnątrz. Zewnętrzne opakowanie wygląda tak:

sinclair 1.JPG

… zaś tektura wewnątrz tak:

sinclair 2.JPG

Zatem, jeśli po otwarciu opakowania okaże się, że nóż jest „luzem”, od razu należy uznać go za podróbkę.

Ponadto niedopuszczalne jest, aby cały zestaw znajdował się w jakiejkolwiek folii zabezpieczającej. Wystarczającym zabezpieczeniem jest opakowanie oryginalne, czyli w całości - tekturowe:

sinclair 6.JPG

  • Każdy nóż jest unikatowy pod względem numeru seryjnego wyrytego na jego powierzchni. W związku z tym, zawsze należy, po pierwsze, zwrócić uwagę na to, czy taki numer w ogóle na nożu się znajduje, a po drugie w którym miejscu. Na markowych Cardsharpach umiejscowiony jest nad charakterystycznymi kropkami będącymi mocowaniem noża:


sinclair 3.JPG

Co ważne, numer seryjny zawsze rozpoczyna się do cyfr 001, dlatego wystrzegajmy się wszelkich noży, których numer zaczyna się od 002!

sinclair 4.JPG

Na fałszywkach często próżno szukać w ogóle jakichkolwiek numerów, dlatego ich brak też od razu powinien zwrócić naszą uwagę.

sinclair 5.JPG

  • Iain Sinclair produkuje noże tylko i wyłącznie w kolorze srebrnym lub czarnym. Na portalach aukcyjnych można natknąć się na Cardsharpy w kolorach: różowym, złotym itp. Od razu w takim przypadku można, a nawet należy przejść dalej, bo są to 100% podróbki.

sinclair 7.JPG

Źródła:
www.wired.com
www.mokkimies.com
www.techeblog.com
www.thecounterfeitreport.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę