Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Okulary Chanel – oryginał czy podróbka?

Data: 23.07.2015 Autor: Jagoda Marek
W1siziisijiwmtuvmdcvmjmvmtffndnfndjfodmxx2nolnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Dowiedz się, jak rozpoznać oryginalne okulary firmy Chanel.

Chanel to jedna z najczęściej podrabianych marek. Podróbki są wykonywane niezwykle perfekcyjnie. Wybierając zakup przez Internet trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż łatwo możemy stać się ofiarą oszustwa. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego zakupu.

3.jpg

Po pierwsze, pamiętajmy, że oryginalne okulary Chanel kosztują kilkaset złotych (ok. 700-800 zł), więc jeśli ktoś oferuje nam model za ok. 100zł, to na pewno mamy do czynienia z podróbką. Cena jest ważnym wyznacznikiem oryginału, dlatego nie dajmy się zwieść niepowtarzalnymi okazjami, promocjami lub wyprzedażami.

Kolejnym szczegółem, który powinien zwrócić naszą uwagę jest LOGO. Producenci podróbek często je zmieniają, nadają mu inny kształt.

pp.png

1.jpg

Ponadto do oryginalnych okularów Chanel są dołączone dokumenty potwierdzające autentyczność danego modelu, karty informacyjne, etui, a także dowód zakupu (paragon). Jeśli sprzedawca nie posiada wyżej wymienionych dokumentów, tłumacząc się różnymi wymówkami, to znaczy, że mamy do czynienia z oszustem.

Wszystkie informacje znajdujące się po wewnętrznej stronie okularów, czyli numer modelu, numer koloru, kod, powinny być napisane wyraźnie, bez prześwitów, porysowań i braków w farbie. Przed zakupem warto sprawdzić numer danego modelu w celu weryfikacji jego autentyczności.

5.jpg

Zwróć uwagę również na jakość wykonania modelu. Oryginalne okulary Chanel są dobrej jakości. Analizuj każdy szczegół – jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – nie kupuj.

Dodatkowo, oryginalne okulary są zawsze zapakowane w czarne, tekturowe, prostokątne pudełko z białym napisem CHANEL, więc jeśli kolor pudelka jest inny - oznacza to podróbkę.

6.jpg

Przed planowanym zakupem zweryfikuj jakość danego modelu. Nie podejmuj pochopnych decyzji, nie daj się skusić zaskakująco niską ceną. Zapytaj sprzedawcę o wszystko, co budzi Twoje wątpliwości.

Źródła:
1. www.jestpieknie.pl
2. www.forum.szafa.pl

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę