Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Okulary Prady - jak rozpoznać oryginał?

Data: 13.10.2015 Autor: Sylwia Stankiewicz
W1siziisijiwmtuvmtavmtmvmtnfmdzfntvfmjuyx29rlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Doradzamy, jak odróżnić oryginalne okulary przeciwsłoneczne Prady od podróbek.

Lato dobiegło końca, jednak nie jest to wbrew powszechnej opinii - czas pożegnania z okularami przeciwsłonecznymi. Okulary przeciwsłoneczne są nieodłącznym elementem naszej garderoby, jednak należy pamiętać, że koniec lata to nie koniec szkodliwych dla naszych oczu promieni.

P1.jpg

Oczy i skóra wokół nich nieustanie narażone są na działanie promieni UV, dlatego inwestycja w dobre okulary okaże się w przyszłości inwestycją w nasze zdrowie i wygląd. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek, na to by zakupić oryginalne okulary włoskiego domu mody PRADA.

  • Logo – produkty Prady zawsze oznaczone są logo, które wygląda tak:


P4.jpg

  • Warto więc zwrócić uwagę na literkę R, która ma wcięcie w nóżce oraz obydwie litery A, mające charakterystyczne kształty. Poniżej podrabiane loga:


P3.jpg

P2.jpg

  • Napisy na zausznikach – na lewym zauszniku znajduje się ciąg cyfr i liter, oznaczają one kolejno: model okularów, odległość między szkłami, szerokość nosa, kolor, długość zausznika oraz typ szkieł. Na prawym natomiast znajdziemy logo domu mody oraz gwarancję MADE IN ITALY.
  • Karta autentyczności – każdy oryginalny model okularów Prady sprzedawany jest wraz z kartą autentyczności, etui, ściereczką do czyszczenia szkieł, pudełkiem oraz instrukcją, jak dbać o okulary.


P5.jpg

  • Zawiasy – warto zwrócić na nie uwagę, ponieważ w oryginalnych produktach wykonane są bardzo precyzyjnie. Jeśli pomiędzy oprawami szkieł a zausznikami widnieje choćby najmniejsza przerwa, możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z podróbką.


Warto zainwestować w skuteczne okulary, ponieważ nawet jeśli kupimy podróbkę i nikt tego nie zauważy, nasze oczy na tym ucierpią, gdyż należy pamiętać, że plastik kupiony za 20zł nie ma nic wspólnego z ochroną naszych oczu.

Źródła:
prada.com
olx.pl
allegro.pl
interglasses.pl

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę