Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Pasek Gucci – podróbka czy oryginał?

Data: 24.02.2015 Autor: Magdalena Moskal
W1siziisijiwmtuvmdivmjqvmtjfmjhfmzrfmtm5x3bnzy5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Prezentujemy kilka wskazówek, jak rozpoznać oryginalny pasek marki Gucci.

G2.jpg

Gucci to jedna z najpopularniejszych, ekskluzywnych marek, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jednym z najczęściej podrabianych produktów tej marki są paski.

Jeśli ktoś pragnie sprawić sobie tak cenną rzecz, po pierwsze - powinien zwrócić uwagę na cenę. Jeśli jest ona dużo niższa niż cena paska ze strony producenta, powinien być to pierwszy znak ostrzegawczy. W takim wypadku należy bardzo dokładnie sprawdzić pasek przed zakupem. Bardzo ważny jest również numer seryjny produktu. Oryginalne paski Gucci posiadają numer seryjny wytłoczony po wewnętrznej stronie.

G3.jpg

G4.jpg

Niektóre podróbki również posiadają numer seryjny (oczywiście sfałszowany), jednak całkowity brak numeru zdecydowanie dyskwalifikuje pasek. Nad numerem seryjnym oryginalnego paska Gucci zawsze występuje napis „Made in Italy”. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę są sprzączki. W paskach Gucci sprzączki mają wytłoczony dużymi literami napis GUCCI lub wyglądają jak dwie litery G zwrócone do siebie.

G5.jpg

W tym wypadku obie litery G powinny wyglądać tak samo. Jeśli nie są one identyczne lub posiadają pewne wady, niedoskonałości, ubytki – to najprawdopodobniej mamy do czynienia z podróbką. Jeśli planujemy kupić pasek z nie do końca sprawdzonego źródła, koniecznie trzeba odwiedzić stronę Gucci.com, i porównać upatrzony produkt z oryginalnym produktem dostępnym na stronie producenta. Równie ważnym znakiem rozpoznawczym oryginalnych pasków Gucci jest materiał. Paski te wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry. Podróbki natomiast wykonane są ze skóry syntetycznej. Charakterystyczne jest także opakowanie paska, który - jeśli jest oryginalny - otrzymujemy wraz z materiałową sakiewką (tzw. „dust bag”). Jeśli dostaliśmy pasek bez takiego woreczka, to najprawdopodobniej jest to podróbka.

G6.jpg


Źródła:
http://www.gucci.com/pl/home

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę