Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Pędzle EcoTools - oryginał czy podróbka?

Data: 29.05.2015 Autor: Yuliya Sidaruk
W1siziisijiwmtuvmduvmjkvmtjfndvfndbfotm1x2vjyy5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak rozpoznać oryginalne pędzle do makijażu EcoTools.

Pędzle do makijażu nie są zarezerwowane jedynie dla profesjonalistów. Nawet jeśli dopiero zaczynacie przygodę z wizażem warto zainwestować w dobre pędzle, dzięki którym makijaż będzie łatwiejszy i trwalszy. Jednymi z takich pędzli są produkty firmy EcoTools. Wszystkie akcesoria wykonane zostały z ekologicznych i trwałych materiałów, których część pochodzi z recyklingu (np. aluminiowe skuwki pędzli). W produkcji bardzo często wykorzystuje się bambus, z którego produkowane są m.in. trzonki pędzli. Natomiast z lnu i bawełny szyte jest estetyczne i funkcjonalne etui. Na rynku istnieje jednak masa podróbek.

Główne różnice między podróbką zestawu pędzli EcoTools a oryginałem:

1. Opakowanie: oryginalna kosmetyczka jest szyta bardzo starannie, nie widać nici, lusterko nie jest porysowane. W oryginalnym zestawie kosmetyczka bardzo różni się od podróbki - ma inną formę.

96544998_large_chehol.jpg

2. Konstrukcja: okucia pędzli są aluminiowe, ale w podróbce - skuwki są zamontowane luźno, mają krzywo zamontowany trzonek, widać klej, waga oryginalnego pędzla EcoTools jest trochę większa.

3. Włosie: EcoTools są znane ze swojej fantastycznej miękkości, ale poczuć to można tylko kupując oryginalny pędzel. Podróbka również jest miękka, ale oryginał jest dwa razy bardziej miękki. Szczególnie jest to odczuwalne w zestawie do twarzy EcoTools Bamboo 5 Brush Set. Włosia jest więcej - ma ono inną formę, jest bardziej gęste i dokładniej obcięte.

Włosie jest wykonane z taklonu. Taklon to włókna syntetyczne, które są bardzo podobne do futra naturalnego. Cechy taklonu:
1. Pozwala na częste mycie pędzli, nie tracą one kształtu i szybciej stają się suche;
2. Nie powoduje alergii;

96544996_large_kisti_5.jpgW nieoryginalnym zestawie dla oczu EcoTools Bamboo 6 Piece Eye Brush Set - pędzle zabarwiają, zarówno wodę jak i miejsce, w którym schną na pomarańczowy kolor. Biorąc pod uwagę, że cień do oczu stosuje się czasem na mokro, musimy wiedzieć co wciera się w skórę.

96544997_large_kisti_6.jpg


Źródła:
www.liveinternet.ru

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę