Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Puder Bahama Mama - jak rozpoznać oryginał?

Data: 04.12.2015 Autor: Joanna Słonka
W1siziisijiwmtuvmtivmdqvmtffmdhfmjzfnju4x3b1zgdslnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Podpowiadamy, jak wykryć podróbki pudru Bahama Mama firmy The Balm.

Produkty The Balm cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientów, jak i oszustów. Jednym z najczęściej poszukiwanych produktów The Balm jest puder brązujący Bahama Mama. Jak rozpoznać podróbkę?

  • Na wstępie powinniśmy się przyjrzeć cenie i sprzedającemu/sklepowi. Czasem zdarzają się promocje, dzięki czemu możemy upolować tańszy produkt, ale kiedy w sklepie widzimy bardzo dużą liczbę produktów znanych marek w cenach niższych o 30-70% to najprawdopodobniej mamy do czynienia z handlarzami podróbek. Nie ma co się oszukiwać, nikt z korzyścią nie sprzeda nam taniego, markowego kosmetyku.
  • Sprawdzenie opinii/komentarzy. Nie zawsze dostarczą nam one pewnych informacji, ale nie zaszkodzi sprawdzić, czy przypadkiem już ktoś wcześniej nie narzekał na podróbkę.
  • Puder Bahama Mama. Na poniższym obrazku znajduje się porównanie prawdziwego produktu i podróbki. Obraz na podróbce jest niewyraźny i ciemny (warto poprosić o realne zdjęcie, aby lepiej się przyjrzeć). Również pudełko jest większe od oryginału, jednak trudno to sprawdzić przed zakupem.


podrobki-the-balm-1-1024x630.jpg

podrobki-the-balm-2-1024x476.jpg

  • Kolor pudru. Oryginalny puder ma czysto brązowy, ciepły kolor, natomiast puder z podróbki jest poszarzały i wygląda nienaturalnie.

podrobki-the-balm-porownanie-koloru.png

  • QR kod może być wyznacznikiem autentyczności produktu. Poniższa podróbka go nie posiada, jednak powinniśmy mieć na uwadze, że taki kod również można podrobić. Dobrze jest również przyjrzeć się samym napisom z tyłu pudełka. Wiele podróbek posiada błędy, literówki lub podaje nieprawdziwy adres firmy, np. w poniższej podróbce widnieje adres: San Francisco CA 94123, USA, podczas gdy adres to: San Francisco CA 94115 USA.


podrobki-the-balm-7-1024x549.jpg

Źródło:
www.thebalm.com
www.jestpieknie.pl

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę