Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Samsung Galaxy s4 - oryginał czy fake?

Data: 14.05.2014 Autor: Maria Abramczyk
W1siziisijiwmtqvmduvmtqvmtvfmdffmtlfmzk3x3nhbxmucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Sprawdź, jak rozpoznać oryginalnego Samsunga Galaxy S4.

3a.jpg

Samsung to jedna z największych południowokoreańskich grup biznesowych, działająca w wielu różnych przemysłach – samochodowym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, tekstylnym czy spożywczym. Jednak najbardziej znana jest ze swoich produktów elektronicznych – telewizorów, drukarek, notebooków czy telefonów komórkowych. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się niesłabnącą popularnością i doczekały się wielu kopii. Szczególnie w przypadku Samsunga Galaxy S4 (na rynku od kwietnia 2013 r.) od fałszywek na aukcjach internetowych wprost się roi. Dlatego jeśli mamy ochotę dać ponieść się emocjom, ulec okazji i dokonać zakupu z wątpliwego źródła warto zwrócić uwagę na kilka detali i dzięki temu nie dać się oszukać.

1. Wygląd opakowania
Podróbkę Samsunga Galaxy S4 możemy rozpoznać już po samym wyglądzie pudełka, w jakim otrzymaliśmy telefon. Na poniższych zdjęciach pudełko z prawdziwym Samsungiem jest w stonowanym, nieco ciemniejszym kolorze i posiada oryginalne naklejki:

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

1d.jpg

1e.jpg

2. Zawartość pudełka
Również kolor i faktura papieru wewnątrz pudełka będzie się od siebie różnić w przypadku oryginału (pudełko po prawej) i podróbki (pudełko po lewej).

2a.jpg

W środku ma być instrukcja obsługi, karta gwarancyjna oraz biała ładowarka firmy Samsung wraz z kablem i białe słuchawkami.

2b.jpg

2c.jpg

2d.jpg

2e.jpg

Pokazany powyżej zestaw w fałszywce jest czarny i zawiera bardzo standardowy kabel, ładowarkę firmy Anycall i zupełnie inne słuchawki, które są nawet inaczej zapakowane.

2g.jpg

2h.jpg

2i.jpg

2j.jpg

2k.jpg

Skomentuj

seba
około 4 lat

dzieki

dzieki

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę