Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Stroje kąpielowe Victoria's Secret - jak rozpoznać oryginał?

Data: 04.09.2014 Autor: Iryna Kukharuk
W1siziisijiwmtqvmdkvmdqvmtvfmzlfmtnfmzqzx2dnlnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przed kupnem oryginalnego stroju kąpielowego Victoria's Secret.

Kobiety poświęcają wyborowi stroju kąpielowego dużą uwagę, ponieważ jest on nie tylko ubraniem odpowiednim do kąpieli czy opalania się, ale również wizytówką każdej znającej się na modzie Pani. Ktoś kupuje stroje w zwykłych sieciówkach i się cieszy, a ktoś specjalnie zamawia sobie egzemplarz znanej marki i nie jest usatysfakcjonowany. Dlaczego tak się dzieje? Ten drugi często trafia na podróbkę.

Ostatnimi czasy z podobnym problemem spotykają się miłośniczki Victoria’s Secret. Sprzedawcy na takich portalach, jak Аliexpress czy Taobao kupują stroje za grosze w chińskich producentów, a później kilka razy drożej sprzedają, zapewniając klienta, że dostanie prawdziwy produkt Victoria’s Secret z USA. Dlatego coraz częściej internauci sami walczą z tym zjawiskiem: porównują oryginał i podróbkę, tym samym starając się uczulić innych na zakup nieodpowiedniego produktu.

Jeśli nie mamy w swojej miejscowości oficjalnego sklepu, szukamy produktu zazwyczaj na stronach internetowych. Oglądamy zdjęcia, zastanawiamy się i w końcu składamy zamówienie. Już podczas przewijania obrazków z pięknymi paniami można stwierdzić, z czym mamy do czynienia. W swoich sesjach zdjęciowych firma Victoria’s Secret stosuje tylko jasne kolory tła; ciemne praktycznie nie występują. Natomiast zdjęcia kobiet w strojach kąpielowych są robione na plaży albo koło basenu. Zdjęcia tylnej części mogą pojawiać się na tle kolorowych jasnych ścian. Na samych obrazkach nigdy nie spotkamy się z podpisem fotografów (w każdym razie są nimi Russel James oraz Ben Watts). Jeśli widzimy czyjeś nazwisko i nie jest w dodatku amerykańskie, możemy być pewni: chcą nas oszukać.

Przykładowe tło występujące przy oryginałach:

SsjF-oejLxw.jpg

Dalej należy zwrócić uwagę na opakowanie. Praktycznie w przypadku wszystkich produktów już samo ono daje cenne wskazówki. Przykład Victoria’s Secret nie jest wyjątkiem. Góra i dół oryginału zawsze idą w osobnych pojemnikach. W podróbce występuje jeden na dwie części stroju.

Opakowanie podróbki i oryginału:

op.png

Zazwyczaj kolory prawdziwego produktu (w odróżnieniu od podróbki) są o wiele bardziej jaskrawe i przyciągające uwagę. Różnią się też same wzory; choć są dość podobne.

Oryginał (góra zdjęć) i podróbka (na dole zdjęć):

IMG1896-786eebbc.jpg

IMG1897-45ae987b.jpg

Ciekawostką jest, że oryginał posiada push-up, dzięki czemu nadaje piersiom atrakcyjny wygląd; natomiast fake został pozbawiony tej tylnej części.

Oryginał (góra zdjęcia) i podróbka (na dole):

IMG1900-d510501a.jpg

Za podstawowy element w oryginale uważa się metkę. Zawsze jest i zawsze jest różowa. W przypadku podróbki kombinuje się na różne sposoby: metek albo w ogóle nie ma, albo są w innych kolorach (białe, czarne).

Metka na oryginale (góra) i podróbce (dół):

mm.png

Podróbki:

kopii_vs_3.png

Prawdziwy strój ma krótsze od nieoryginalnego zawiązywanie (w fake'u jest ono zazwyczaj o 10 centymetrów dłuższe).

Oryginał (góra) i podróbka (dół):

IMG1903-5438f5cc.jpg

Kolor, wzór, tkanina, cena… To bardzo ważne elementy, w oparciu o które powinniśmy podjąć decyzję o zakupie wymarzonego stroju kąpielowego.


Źródła:
https://vk.com/topic-31408647_27930202
http://fashionplace.com.ua/magazin/kupalniki-victorias-secret/kupalnik-316612.html
http://klumba.ua/club/post-95055/
http://fashionplace.com.ua/kontakti/52-poddelki-kupalnikov-victoria-secret.html

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę