Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Torba O bag - jak rozpoznać podróbkę?

Data: 30.07.2015 Autor: Sylwia Stankiewicz
W1siziisijiwmtuvmdcvmzavmtjfmjrfmdffmzu0x3ryci5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak wybrać oryginalną torbę O bag.

Ostatnimi czasy polskimi ulicami zawładnął trend na torby O bag. Są one pomysłem włoskiego projektanta Emanuela Magnaty, który zadebiutował w 2009 roku, otwarciem firmy Fullspot w Mediolanie. Choć torby O bag nie są nowością, to właśnie tego lata święcą tryumfy w Polsce.

Kilka słów o produkcie.
Włoski producent proponuje nam dwa klasyczne rozmiary toreb, pierwszy z nich to po prostu O bag - wys. 39cm x szer. 33cm x gł. 14cm, drugi - mini O bag - wys. 34cm x szer. 29cm x gł.12cm. Wykonane są z wodoodpornego tworzywa EVA. Atutem marki jest możliwość zaprojektowania własnej torby. Głowna część, tzw. Body możemy wybrać z około dwudziestu oferowanych kolorów, sprzedawca proponuje trzy rodzaje pasków – ze skóry ekologicznej, ze skóry naturalnej oraz sznurka. Możemy zakupić gotowe wzory toreb, jak również zaprojektować własne. Ceny produktów, to w zależności od wielkości i rodzaju paska, od 250zł do 400zł.

Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy chcesz kupić oryginał?

Napis:
Pierwszą zasadą zakupu oryginalnego produktu jest znalezienie napisu O bag na przedniej ścianie torby. Większość z podróbek go nie posiada.

o-bag-bags-o-bag-rope-handle-city-bag-sky-blue.jpg
Obwódki:
Należy zwrócić uwagę na kolor obramowań wokół wejść na uszy, ponieważ w modelach ze sznurkami nigdy nie są one ani srebrne, ani złote.

Oryginał:

240181499_1_1000x700_torebka-obag-o-bag-obag-mini-must-have-nowa-okazja-warszawa_rev003.jpg

Podróbka:

5468138112.jpg

Materiał:

O bag-polska.jpg

Torby O bag wykonane są z tworzywa EVA, czyli gumowego tworzywa piankowego, jest ono ekologiczne, wodoodporne i zachowuje swój pierwotny kształt. Większość produktów imitujących O bag wytworzona jest z plastiku bądź gumy.

Cena:
Nie łudźmy się, że za 100zł kupimy oryginalną torbę O bag. Na jej zakup musimy przeznaczyć, co najmniej 250zł. Warto pamiętać, iż gwarancję oryginalności dają autoryzowani sprzedawcy, np. www.fullspotmarket.pl.

Źródła:
www.fullspotmarket.pl
www.allegro.pl
www.ebay.pl

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę