Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Torebka Celine Boston – nie daj się oszukać!

Data: 12.06.2014 Autor: Joanna Oleksa
W1siziisijiwmtqvmdyvmtivmtjfntrfmjnfndg2x2nlbc5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Kilka wskazówek, jak rozpoznać oryginalną torebkę Celine Boston.

Torebki marki Celine, to obok torebek Louis Vuitton czy Prady, jedne z najbardziej pożądanych torebek ostatnich sezonów. Lekka, o prostym kroju a do tego pojemna, czyli idealna dla każdej kobiety. W krótkim czasie zyskały rzeszę fanek. Każda gwiazda posiada w swojej kolekcji chodź jedną torebkę tej marki. Niestety koszt takiej torebki to ok 9000 zł. Dlatego na Allegro oraz na innych sklepach internetowych można spotkać się z aukcjami na których znajdują się „torebki typu Celine” czy „oryginalne” w okazyjnych cenach. Co zrobić aby nie dać się naciągnąć na podróbkę? Oto kilka porad jak odróżnić oryginalną torebkę:

1. Pierwszą różnicą jest oczywiście cena. Możemy być pewni, że kupując na aukcji internetowej torebkę za 200 zł kupujemy podróbkę. Cena oryginalnej torebki to koszt od 6000 zł.

2. Torebki nie są nigdzie dostępne w Polsce. Możemy je kupić jedynie za granicą. Sprzedaż internetowa również nie jest dostępna.

3. Oryginalna torebka posiada złoty napis „Celine” (z akcentem na pierwsze „e”) i „Paris” z przodu torebki. Podróbki zazwyczaj go nie mają.

4. Każda torebka posiada metkę z numerem seryjnym:

numer seryjny.png

5. We wnętrzu torebki znajduje się również metka z napisem „celine” oraz miejscem wyprodukowania torebki:

metka.png

6. Oryginalne torebki tworzone są z najwyższej jakości skóry

12222258374_9c398c534f_b.jpg

Jeżeli zamierzasz kupić torebkę Celine nie decyduj się na jej zakupu na bazarze czy też u sprzedawcy na Allegro, reklamującego się wysokimi rabatami i zniżkami na tego typu produkty. Jeśli zdecydowałaś się na kupno takiej torebki, to najlepiej zrobić to w butiku. Wtedy mamy 100% pewności, że produkt, który zamierzamy kupić jest na pewno oryginalny. Należy również pamiętać o tym, że kupno podrobionych produktów jest nielegalne. Nic nie może równać się oryginałowi.


źródła:
http://www.miikax3.com/2014/01/our-bag-collection.html
https://www.youtube.com/watch?v=wMqYwCc97BI

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę