Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Torebka Chloe Marcie – jak wybrać oryginał?

Data: 22.10.2015 Autor: Magdalena Moskal
W1siziisijiwmtuvmtavmjivmjffmtlfmjbfmzg1x2jiyi5wbmcixsxbimuilcjqcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijewmjr4mziwiyjdxq

Podpowiadamy, jak rozpoznać oryginalną torebkę Chloe Marcie.

Firma Chloe od kilku lat święci triumfy w przemyśle kaletniczym, co jednocześnie oznacza, że na rynku pojawia się coraz więcej podróbek jej torebek. Na wielu internetowych aukcjach, oprócz znanych już podróbek Paddington pojawiają się również podróbki torebki Marcie.

  • Aby nie dać się nabrać przy zakupie takiej torebki, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na cenę. Podrobioną skórzaną torebkę można dostać już za 1550zł. Nie jest to niska cena, jednak oryginalna Marcie, kupowana od producenta kosztuje w granicach 1280 euro.
  • Kolejny element, który rzuca się w oczy przy porównaniu oryginalnej torebki oraz podróbki, to nieco inny kolor (podrobiona torebka jest jaśniejsza), a także kształt torebki.


AAABRAZ1a.jpg

  • Co również warto zauważyć, przy dolnym zapięciu oryginalnej torebki nie powinno być okuć. Okucia pojawiają się jedynie przy torebkach Marcie w kolorze czarnym oraz beżowym.


201101110216528933_s1a.jpg

  • Różnicę widać również w wyglądzie ucha torebki. Szwy są nierówne, a całe wykonanie zdecydowanie niestaranne, na czym traci estetyka towaru. Pomocna może być również informacja o wymiarach torebki. Oryginalna Chloe Marcie ma wymiary 46cm na 35cm. Zanim więc postanowimy dokonać zakupu torebki, warto zwrócić uwagę na detale.


Źródło:
www.jestpieknie.pl
www.net-a-porter.com

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę