Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Torebka Louis Vitton - oryginał czy fake?

Data: 17.04.2014 Autor: Radosław Kowalski
W1siziisijiwmtqvmdqvmtcvmtjfmznfntjfmza2x3rvcmrnz2wucg5nil0swyjliiwianbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcixmdi0edmymcmixv0

Nie daj się nabrać na podróbki torebek Louis Vitton!

Niedawno na naszym portalu ukazał się tekst o szpilkach Christiana Louboutina – marzeniu każdej kobiety, które ciężko jednak spełnić z racji pokaźnej ceny. Torebka od Louis Vitton to produkt z bardzo podobnej kategorii. Żeby jednak marzenia o najwyższej jakości produkcie nie zamieniły się w smutną rzeczywistość z podróbką w tle; pokażemy Wam, jak rozpoznać, czy zakupiony w Internecie produkt to oryginał, czy kopia.

1. Zakup torebki Louis Vitton na aukcji internetowej generalnie wiąże się z dość dużym ryzykiem. Jedyną stroną, która oficjalnie rozprowadza oryginalne produkty jest eLUXURY.com. Każda inna witryna jest więc siłą rzeczy w cieniu podejrzeń.

2. Większość oryginalnych produktów Louis Vitton nie posiada przyczepionych do torebki etykietek; są one osobno, często wsunięte do kieszeni. Podróbkę łatwo jest więc wykryć po zawieszonym na sznurku plastikowym kółku z logo firmy, które co gorsza wykonane jest naprawdę słabo. Jeśli taką właśnie przywieszkę posiada Wasz produkt, czym prędzej trzeba zapoznać się z regulaminem zwrotów.

1.jpg

2.jpg

3. Jeśli z kolei produkt przyszedł w obwolucie takiej jak na poniższym zdjęciu - można spać spokojnie.

3.jpg

4. Wnętrze oryginalnej torebki wykonano z najwyższej jakości materiałów, co stanowi zresztą jeden ze znaków rozpoznawczych tak doskonałej marki. Fałszerze nie przywiązują z kolei wagi do jakości wykonania, stąd też wewnątrz podróbki możemy zobaczyć jedynie plastik, tudzież tani brązowy zamsz. Porównajcie sami!

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

5. Różne materiały zastosowano również z zewnątrz obydwu produktów. Na zdjęciach łatwo można dostrzec, jak plastik w podróbce wyraźnie kontrastuje z doskonałej jakości oksydowaną naturalną garbowaną skórą oryginału.

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Skomentuj

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę