Marki

Wybierz interesujący Cię markę

Typ

Wybierz interesujący Cię typ

Zegarki Michael Kors – oryginał czy podróbka?

Data: 25.07.2014 Autor: Joanna Oleksa
W1siziisijiwmtqvmdcvmjuvmtbfntlfmzzfodkyx3p6lnbuzyjdlfsizsisimpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtaynhgzmjajil1d

Doradzamy, jak rozpoznać oryginalne zegarki Michaela Korsa.

Michael Kors jest marką wyróżniającą się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży modowej. Dziś jest to jeden z najbardziej znanych współczesnych projektantów, który w branży zegarmistrzowskiej zdobył renomę tworząc zegarki posiadające wszystkie cechy perfekcyjnego modelu fashion. Niebanalny design to znak rozpoznawczy kolekcji sygnowanej logo Michael Kors. Sportowa elegancja to określenie najlepiej pasujące do tych chronografów, które są pożądane zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Dla wielu zegarki Michael Kors to najcelniejszy synonim ekskluzywności i luksusu.

Jak z każdym markowym produktem można spotkać się z licznymi podróbkami zarówno zegarków jak i innych produktów tej firmy. Co zrobić, żeby nie dać się naciągnąć na kupno podróbki zegarka?

Zanim cokolwiek kupisz, zajrzyj na stronę oficjalnego sklepu MK watches - zorientujesz się, jak wyglądają i ile kosztują dostępne modele. Jeśli ktoś proponuje Ci coś zupełnie innego, np. zegarki takie jak na zdjęciu poniżej – nie kupuj ich.

FAKE KORS WATCHES.jpg

Kupując zegarek marki Michael Kors należy zwrócić na opakowanie. Oryginały sprzedawane są w starannie wykonanych, porządnych opakowaniach.

HOW TO SPOT FAKE KORS WATCHES pillow2.jpg

HOW TO SPOT FAKE KORS WATCHES box.jpg

Do każdego zegarka dołączona jest książeczka – instrukcja. Oryginalne książeczki mają grzbiet klejony (jak na załączonym zdjęciu).

HOW TO SPOT FAKE KORS WATCHES booklet.jpg

Każdy zegarek posiada swój numer seryjny. Znajdziesz go na odwrocie zegarka. Sprawdź jego zgodność z książeczką.

$T2eC16NHJHQFFh 809OtBSJHowcIzQ~~60_1.jpg

Sprawdź logo marki umieszczone na zegarku. Sprawdź czy litery zgadzają się z oficjalnym logiem, czy litery są wykonane starannie, czy nic nie odstaje, nie ma luk ani śladu kleju.

$T2eC16dHJGYFFk5FzzCcBSJHpUTi5g~~60_1.jpg

HOW TO SPOT FAKE KORS WATCHES number.jpg

HOW TO SPOT FAKE KORS WATCHES watches.jpg

Źródła:
http://podrobkowo-wielkie.blogspot.com/2014/05/jak-rozpoznac-oryginalny-zegarek.html
http://www.ebay.com/gds/How-to-Spot-a-Fake-Michael-Kors-Watch-/10000000177651891/g.html
http://zegarkicentrum.pl/zegarki-michael-kors

Skomentuj

Anne
około 5 lat

W ciągu kilku dni kupiłam 2 zegarki Mk.W legalnie działających sklepach. Ten sam model w dwóch kolorach .Porownalam je, były różne. Odwiedziłam dwa duże sklepy które sprzedają zegarki tej firmy. Okazało się że różnią się także od tych które sprzedają w tych sklepach. Nie można liczyć na to że kupując zegarek 300 -400 zł taniej czyli za 600 -800 zł kupimy oryginalny produkt . Sprawdźcie zegarki które posiadacie a były kupione za podobne kwoty .Ja swoje zwracam.

Popierają nas

Walkę z podróbkami wspierają znane marki

Facebook

Dołącz do walki z podróbkami

Wspieraj nas

Wstaw nasz baner na swoją stronę